Тимошенко стала секс-бомбою японського аніме. ФОТО. ВІДЕО

Четвер, 17 лютого 2011, 12:51

Колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко не дає спокою японським любителям аніме.

У зовсім недитячих мультфільмах жінка з косою постає у різноманітних образах: від маленької дівчинки та демонічної жінки до сексуальної довгоногої білявки і підступної мафіозі.

Центральні японські телеканали показали аніме-серіал "Легенда про Коідзумі", одним з персонажів якого стала Тимошенко.

В основу сюжету покладено боротьбу між світовими політиками. Так, "хорошим хлопцем" серіалу є екс-прем'єр Японії Дзюн'їтіро Коідзумі, який протягом усього серіалу утихомирює всесвітнє зло: бореться з диктаторами, які посміла кинути йому виклик. Леді Ю якраз на боці останніх.

 

У кадрі Тимошенко зображена у сірій сукні з мереживом, в якій у 2005-му році була призначена на посаду прем'єр-міністра. На голові – незмінна коса. Вельми цікавий антураж, яким японці оточили Юлію Тимошенко: вона постає в образі мафіозі.

 
 

Українські політики відразу заявили, що японцям імпонує твердість екс-прем'єрки. Проте самі автори іншої думки, пише "Комсомольська правда в Україні".

"Насправді велику роль відіграє зовнішність Тимошенко: вона стала дуже популярною в Японії як красива жінка, до того ж політик. Свою роль зіграла і незвичайна зачіска: японцям сподобалася коса", - пояснили в культурному відділі посольства Японії в Україні.

 

Разом з Тимошенко анімешному серіалі можна зустріти також прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна та колишнього президента США Джорджа Буша.

 

Трейлер аніме-серіалу "Легенда про Коідзумі". ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

 

Однак леді Ю "засвітилася" не лише "Легенді про Коідзумі". Так, образ екс-прем'єрки України можна зустріти не в одному японському мультфільмі.

У деяких аніме Тимошенко зустрічається в образі злої і негарної жінки, або ж маленької наївної дівчинки.

 

 

 

А в одному з японських мультфільмів, де героїв зазвичай зображають з великими очима, з Юлії Тимошенко зробили щось на кшталт секс-бомби з пишним бюстом та довгими ногами.

 

Підбірка кадрів з аніме за участю Тимошенко. ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

 

 
 
 

Кадри з diary.ru, blog.livedoor.jp, скріншоти з відео на YouTube та decojiro.net


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів