Астаф‘єва може торгувати квітами, а Клочкова не любить мертві

8 березня 2011, 09:16

Якщо хтось із шанувальників Даші Астаф‘євої чи Яни Клочкової вагається, який букет вручити своїй "німфі", тепер все стає набагато простіше. Напередодні так званого "міжнародного жіночого дня" відомі жінки шоу-бізу розповіли, які квіти люблять.

Скажімо, телеведуча Інна Цимбалюк вважає, що будь-які подаровані квіти - це радість для жінки, пише "E-motion".

"Я без квітів не можу прожити жодного дня. Майже щодня мені хтось дарує букет квітів. Для себе я так і не визначила, які квіти вважаю найгарнішими. Я люблю, коли мені просто їх дарують від щирого серця", - запевнила Інна.

Також Цимбалюк подобається, коли чоловіки самі можуть зібрати квіти у красивий букет.


У Цимбалюк квіти бувають щодня

"Моя порада чоловікам перед 8 березня - купіть квітів і самі зберіть букет для своїх коханих жінок, і неважливо, буде він маленький чи великий. Найголовніше - даруйте від чистого серця і з величезною любов'ю", - зауважила "Міс Україна-Всесвіт-2006".

Співачка дуету "NikitA" Даша Астаф'єва, судячи з її слів, живе буквально у квітнику.

"У мене вдома справжня квіткарня. Після кожного концерту я приводжу величезні букети, у мене вже навіть не вистачає ваз, щоб усі їх розставити. Можна йти продавати на ринок", - сміється Даша.

"Свято 8 березня відчувається щодня, і це, безумовно, дуже приємно. Я дуже люблю весняні квіти. Хочу дати пораду чоловікам: не обов'язково дарувати дівчатам великі букети квітів, найголовніше, щоб квіти були подаровані від щирого серця, а вже ми дівчата, повірте, це оцінимо", - підкреслила модель "Плейбоя".

В Астаф'євої квітів стільки, що ними можна торгувати на базарі

А от учасниця "Євробачення-2010" співачка Alyosha любить збирати польові квіти самотужки.

"Квіти завжди піднімають мені настрій і підживлюють енергією. Найбільше мені до душі первоцвіти, аромат пролісків і тюльпанів змушує повірити, що весна вже настала. Моя любов до цих квітів безмежна, але я прошу своїх шанувальників не рвати перші весняні квіти, адже багато з них занесені до Червоної книги, і нам усім варто дбайливо до них ставитися", - зазначила свідома рокерша.

"А влітку що може бути краще за польові квіти, але особисто я люблю їх сама збирати - це найкращих відпочинок, який не зрівняється з дорогими курортами", - додала вона.

Alyosha застерігає не рвати проліски

Так само нерівно дихає до польових квітів і цьогорічна представниця України на "Євробаченні" Міки Ньютон.

"Я на сьомому небі від щастя, коли повертаюся після концерту з величезним оберемком квітів. Це доводить любов шанувальників до мене, адже вони віддають частинку себе на знак вдячності. Люди витрачають гроші, щоб зробити мені приємно, що може бути краще для артиста", - сказала підопічна Тимофія Нагорного.

Міка Ньютон запевняє, що їй і волошок вистачить

До пишних букетів білявка особливої пристрасті не відчуває.

"…Мені приємніше отримати букет польових квітів. Мої улюблені - це волошки, а ще мені приємно, коли дарують маленькі білі троянди - це дуже романтичні квіточки", - зізналася вона.

Та найгуманніший підхід до квітів зберегла плавчиня Яна Клочкова. На відміну від інших відомих жінок спортсменка віддає перевагу живим квітам у горщиках.

"У мене багато квітів удома. Я більше люблю, коли мені дарують не зрізані квіти, а в горщиках", - поділилася Яна.

За словами Клочкової, її син Сашко любить роздивлятися з нею пелюстки квітів:

"Ми з малюком частенько підходимо й починаємо роздивлятися пелюсточки, він у мене дуже допитливий".

Клочкова квіти любить разом із сином

"Я гадаю, що незабаром мода на зрізані квіти піде, і люди зрозуміють, що квітам можна радіти значно довше, а не кілька днів, доки квіти не зів'януть у вазі", - додала наостанок плавчиня.

Фото "E-motion", з сайту Інни Цимбалюк, rewalls, "Гламурчіка", "Gazeta.ua", а також фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів