Кум Кучми "виставив" дружину біля Енді Воргола за 90 тисяч

5 квітня 2011, 14:36

Дружина глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна Зінаїда Ліхачова виклала 8000 євро (майже 90 000 гривень), щоб опинитися поруч із Енді Ворголом.

Білявка, яка останнім часом позиціонує себе то художницею, то дизайнером, опинилася серед митців арт-ярмарку "Art Monaco 2011". Виставка, присвячена сучасному мистецтву, пройшла з 31-го березня по 3-тє квітня у князівстві Монако.

Про те, що представляти Україну на Лазорове узбережжя поїхала дружина помічника Віктора Януковича, повідомив канал "Інтер".

До речі, власник "Інтера" і голова СБУ Валерій Хорошковський "консультантом телеканалу "Інтер" називає того самого Ігоря Шувалова, якого Сергій Льовочкін визнав своїм "радником". Про це пише "Українська правда".


Зауважимо, що той же телеканал повідомляє: крихітний стенд у павільйоні Грімальді Форуму обходиться у 8000 євро (майже 90 тисяч гривень). При цьому ціни на твори з "Арт-Монако" стартують від 2000 євро і до нескінченності.

Дружина Льовочкіна (ліворуч) виставилася у Монако
Політ художньої думки дружини Льовочкіна

Жінка глави АП привезла на Лазурове узбережжя свої роботи у стилі етно-модерн.

"Це одне з кращих, що я можу винести з культури нашої, я можу показати ось у цих полотнах. В принципі, вони досить впізнавані. Кожен якось можна засоціювати з нашою країною", - сказала про свій стенд кума Леоніда Кучми. Нагадаємо, совго часу дочку Льовочкіних Олену хрестив скандальний екс-президент.

У виставковому залі, який носить ім'я нині правлячої династії у Монако, представлено мистецтво всіх континентів. Однією з визначних пам'яток виставки є фотохудожества культового митця 20-го століття Енді Воргола. За словами одного з галеристів, ціна на оригінальні роботи художника стартує від 75 000 євро, але їх не продають.

А стенд у павільйоні на "Арт-Монако" коштує 8000 євро

Між іншим, коли в одному з останніх ефірів програми "Світське життя" телеведуча Катя Осадча запитала Льовочкіна про його витрати на дизайнерське хобі дружини, він про гроші говорити не особливо хотів.

На запитання, чи, на його думку, дружина гарно витрачає його гроші, голова адміністрації Януковича відказав:

"Ну, витрачає вона власні гроші".

Льовочкін запевняє, що його дружина витрачає власні гроші

Те, що його дружина захопилася створенням колекцій одягу (за 30-50 тисяч доларів за пошив однієї колекції), Льовочкіна, схоже, не дуже турбує.

"Знаєте, я це не аналізував. Мені здається, що кожна людина має право і мусить все робити для того, щоб самореалізуватися. Якщо їй це подобається - нехай робить!" - сказав глава АП після показу дружини в рамках Українського тижня моди.

"Людей мусить дратувати бідність, убогість, непрофесіоналізм, чванство і так далі. А коли людина займається мистецтвом, я думаю, що це добре", - заявив кум Кучми на натяки про тринькання грошей і реалізацію Ліхачової за рахунок чоловіка.

Льовочкін про гроші говорити не любить, особливо про свої

Коли ж телеведуча зауважила самій Ліхачовій, що наразі її бізнес дизайнера не рентабельний і є витратним для самого Льовочкіна, Зіна одразу попросила:

"Поки що ось на цьому поставимо крапку і стосовно бізнесу вже розмовляти не будемо. Якщо є запитання стосовно творчих ідей, або художньої складової... А от все решта - це комерційна таємниця".

Водночас жінка зауважила, що не знає, як до неї ставляться люди, і пресу про себе не читає. Коли ж Осадча перепитала Зінаїду, ким вона себе більше вважає - дизайнером чи художником, дружина Льовочкіна відповіла "скромно": "Творцем".

Фото Артема Жавроцького (ТаблоID), а також ілюстрації зі сторінки Зінаїди Ліхачової у Вконтакте і стоп-кадри з відео "Інтера" з сайту "Подробности-ТВ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів