Знайомий Януковича-молодшого взяв дружину з фобіями

17 травня 2011, 16:41

"Горе на колесах" для луганських ДАІшників, депутат Партії регіонів Володимир Ландік думає, що його сина привітав Віктор Янукович, і зізнався, що нова невістка боїться літати.

Як пише газета "Сегодня", на весілля сина Володимира Ландіка Романа, яке минулої суботи відгуляли у лісі під Луганськом, пішло 10 тисяч доларів.

А гостей, за словами Ландіка-старшого, там було небагато - 88 осіб.

"Пригощали барбекю, овочами, фруктами, винами 1974 і 1990 року", - розповідає біло-блакитний депутат.


Ландіки витратили на весілля Романа (на фото) всього 10 тисяч доларів?

Ландік-старший також нагадав, що американською зіркою Крістіною Агілерою на гулянці у його сина і не пахло.

"Тут актор Садальський, який вів весілля, трохи перебрав і написав, що у нас співала Крістіна Агілера. Насправді ж співала місцева дівчина на прізвище Шевченко, чимось дійсно схожа на американську співачку", - зазначив депутат.

Нагадаємо, за словами батька нареченого, на весіллі з відомих виконавців була група "Друга ріка". Їхній гонорар зазвичай становить, як зазначає видання, близько 5 тисяч доларів.

Садальському на весіллі у Роми Ландіка й Ані привиділася Агілера

"Це виступ синові подарувала двоюрідна сестра", - запевнив Володимир Ландік і додав:

"Також у нас в гостях були Рей Хортон і дніпропетровська група "Село і люди" (півфіналісти шоу" Україна має талант ".

Як відомо, російський актор Станіслав Садальський першим оповістив інтернет звісткою про одруження Романа Ландіка. При цьому зірка радянського кіно запевняв, що на гулянці у Ландіків буцімто були і президент Віктор Янукович, і сама екс-прем‘єрка Юля Тимошенко нареченій перли дарувала.

Володимир Ландік ще раз підкреслив, що 14-го травня перші особи країни були на 75-річчі футбольного клубу "Шахтар" у Донецьку, а не на весіллі.

На весіллі співав Рей Хортон

"Я думаю, що його привітав по телефону Віктор Янукович-молодший, вони з моїм сином давно знайомі", - скромно припустив батько молодого.

Цього разу машину "Bentley" 1996 року випуску Володимир Ландік назвав не своїм подарунком або подарунком його брата-регіонала Валентина Ландика, як писав Садальський, а спільним подарунком сім'ї.

Він також нагадав, що про весілля сина дізнався за три тижні до події і то не від Романа.

"І то не від нього, а від племінниці. Коли став розмовляти з сином, то він мені й відповідає, мовляв, напередодні Нового року купував обручки", - розповів Ландік-старший.

Молодята

Як відомо, зі своєю майбутньою дружиною Ганною Роман Ландік зустрічався чотири роки, чого якось і не помітив його тато-депутат.

Нагадаємо, новоспечена дружина Романа Ландіка - студентка-економістка. І через сесію у дівчини молодята перенесли медовий місяць. На відпочинок парочка поїде вже після іспитів Ані. І, як зазначає Ландік-старший, швидше за все, до Криму - тому, що, як виявилося, Аня "боїться літати на літаках".

Фото Станіслава Садальського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів