Яценюк "захищає" пенсіонерів після шопінгу в найдорожчому бутіку Києва?

17 червня 2011, 11:36

Колишній спікер парламенту Арсеній Яценюк "захищає" пенсіонерів, скупляючись в найдорожчому магазині Києва.

У четвер 16-го червня о 15:45 "борець за добробут народу" Арсеній Яценюк скупався у фешн-магазині класу суперпреміум-люкс, що неподалік від Верховної Ради. Принаймні так стверджує очевидець подій Андрій Лозовий.

На фото, зроблених на місці подій, можна впізнати самого Яценюка та його авто "Range Rover" із понтовим номерним знаком АА0777АА.

Яценюк на "Range Rover" з охоронцями приїхав під магазин Оксани Хант

Повідомляється, що лакшері-шопінг "народного" депутата відбувався за 15 хвилин до того, як у Раді почали розглядати законопроект про підвищення пенсійного віку і зменшення пенсій.


Скупившись у найдорожчому магазині України, Яценюк поїхав до парламенту "захищати" пенсіонерів України. Охоронці пильно стерегли "надію нації" і його вартісні покупки, зазначає Лозовий.

Яценюк з охоронцями коло позашляховика

"Бідним і голодним пенсіонерам, певно, було б цікаво, звідки у Яценюка гроші на шопоголізм в "Sanahunt". Адже самої депутатської зарплати навряд чи вистачить на туфлі з крокодилячої шкіри за 30 тисяч доларів, чи скільки там вони коштують. І як не соромно Яценюку спростовувати інформацію про те, що його фінансують олігархи", - каже очевидець подій Андрій Лозовий.

"До речі, пенсії вашої бабусі, ймовірно, не вистачить, щоб пообідати в лаунж-зоні "Sanahunt". Подякуйте яценюкам і всім іншим. Ох, і "важка" депутатська доля, правда?.." - додає чоловік.

Як зазначається, "Sanahunt Luxury Concept Store" – найдорожчий магазин Києва. Це 7 000 квадратних метрів відреставрованого 4-поверхового маєтку, сповнених одягом, взуттям та аксесуарами світових брендів, модних та неймовірно дорогих.

А ще там є лаунж-зона, аби селебрітіз могли випити кави й перекусити, перевтомившись від споглядання та примірок розкішних речей.

Власницею магазину, як відомо, є кума екс-президента Віктора Ющенка Оксана Хант. Жінка, яку в народі прозвали "самкою богомола", разом із Віктором Андрійовичем хрестила дитину банкіра Сергія Буряка.

Фото та інформація Андрія Лозового

Фото на титулці з сайту Дискусія

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів