Вдареного струмом "Бумбокса" роблять крайнім? ВІДЕО

29 червня 2011, 14:09

Гурт "Бумбокс" обурений тим, як організатори концерту до Дня молоді пояснюють інцидент, внаслідок якого постраждав їхній музикант.

Як відомо, минулої суботи гітариста популярного гурту "Бумбокс" вдарило струмом під час київського концерту під дощем.

Потужний розряд струму гітарист Андрій Самойло отримав під час концерту до Дня молоді на Майдані Незалежності. Його електрогітара промокла під проливним дощем, який лив просто на сцену.

"Бумбокс" встиг відіграти чотири пісні, а під час виконання п'ятої гітариста Андрія Самойла почало трясти. Музиканта відкинуло на метр, а згори впала гітара. Концерт відразу зупинили, прибулі медики оглянули музиканта, який отримав розряд, пише "Сегодня".


ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

"Уже тоді сцена була повністю залита водою. Відчув удар через гітарні струни, мене відкинуло. Далі продовжувати грати я вже не міг", - розповів потерпілий гітарист "Бумбокса" Андрій, він же "Муха".

"Я народився у сорочці, бо напруга там дуже висока і все могло закінчитися сумніше. Але тут явний прорахунок організаторів. Знаючи, що буде дощ, вони не накрили сцену", - додав гітарист.

Муха з "Бумбоксу" вірить, що народився у сорочці

Як пише газета, у організаторів "Таврійських ігор" - своя версія події.

"Він не дотримувався вимог безпеки. Ми тричі робили йому попередження, щоб він не виходив із зони, яка була захищена від дощу. І на четвертий раз його вдарило струмом", - розповів представник організаторів Сергій Ковальчук.

Саме слова згаданого представника організаторів обурили музикантів "Бумбокса". На блозі продюсера гурту Олексія Согомонова стверджується, що у репліці Сергія Ковальчука немає жодного слова правди.

"У словах Сергія Ковальчука (Хто це? Яку посаду обіймає ця людина? Яке відношення він мав до концерту? Що за формулювання - представник організаторів?) Немає жодного слова правди", - йдеться на блозі гурту.

"Власне, його слова - це визнання провини організаторів. Якби сценічний простір було організовано належним чином, ні про що попереджати музикантів не довелося б. Хочеться особливо відзначити, що це музиканти "Бумбокса" попереджали організаторів про те, що сцену заливає дощем і ризик отримати удар струмом надзвичайно великий", - наголошується у заяві гурту.

Музиканта могло вбити струмом через недбальство - власне чи організаторів концерту?

"Особливу увагу музиканти і дирекція групи "Бумбокс" порадили звернути на те, що місце, де стояв вокаліст взагалі нічим не було не захищене від дощу. Втім, всі вже оцінили "захищене місце" для гітариста", - йдеться у повідомленні "Бумбокса".

"Нам, групі "Бумбок", неприємно вплутуватися у розбирання "Хто правий, а хто винен", ми за професійно зроблену роботу. І ще ми за адекватну оцінку того, що відбувається. І хочемо, щоб наші слухачі знали правду з перших рук", - резюмує представник колективу у блозі.

Відео з YouTube

Фото "Мост-Днепр" та стоп-кадр з відео

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів