Інтимний пірсинг і тату: Монро радить тримати геніталії на свободі

15 липня 2011, 11:37

Татуювання на геніталіях та інтимний пірсинг викликає в різних селебрітіз розбіжні думки. Травесті Монро надає перевагу "вільному польоту" статевих органів, міска Інна Цимбалюк вважає, що у такі справі треба радитись із коханим, а художник Ілля Чічкан вірить у збудливу силу тату в потаємних місцях.

Про це відомі публічні люди розповіли "E-motion".

Художник Ілля Чічкан вважає, що інтимні тату можуть оживити сексуальне життя.

"Я думаю, що це абсолютно нормальна практика: для одних людей це своєрідна символіка, для інших - присвята. Я не бачу в цьому нічого нового", - висловив своє ставлення у цьому питанні епатажний тусовщик.


Також, на думку художника, навряд чи інтимні татуювання можуть впливати на потенцію.

"...Щоправда, якщо у дівчини не буде на пі**ці написано пішов ти на х**. В інших випадках інтимні татуювання можуть збуджувати, адже це завжди щось нове й цікаве", - додав він.

Чічкана інтимні татуювання можуть збуджувати

Водночас травесті-діва Монро рекомендує тримати статеві органи "у цілковитій свободі".

"Я вважаю, статеві органи мають бути чистими й вільними у своєму "польоті", необтяжені жодними малюнками та іншими інтимними розмальовками. Якщо ви хочете щось намалювати, краще візьміть чисте полотно чи папір, а не свою пі**ку", - порадила "жінка-свято".

"Чула, Бекхем збирається зробити тату на члені, але в цьому разі його можна зрозуміти, оскільки багато людей, які захоплюються татуюваннями, потім не можуть зупинитися", - зазначила травесті.

Та в цілому Монро, як вона запевнила, абсолютно нормально ставиться до татуювань.

"...Але особисто собі ніколи нічого не зробила б. А ще я впевнена, що правильно зроблений пірсинг чи інтимне татуювання ніяк не впливають на чутливість або потенцію", - додала травесті.

Монро: "Статеві органи мають бути чистими й вільними у своєму "польоті"

Також Монро впевнена, що "серед наших зірок ні у кого немає таких тату, вони ж усі "цнотливі", більше думають про нові кліпи та ротації".

"А ще хочу додати: чоловіки, якщо ваш член більший за 20 сантиметрів, не варто їм розмахувати на кожному розі", - резюмувала пряма, як двері, Монро.

Співак El Кравчук, якому давно приписують нетрадиційну сексуальну орієнтацію, не готовий зробити екстремальне тату

"Я нормально на це реагую, хоча сам такого не зустрічав. У мене є на тілі татуювання. Взагалі, вважаю, що навіть татуювання на плечі або на нозі можна вважати інтимним", - зауважив друг гімнастки Подкопаєвої.

"Я не став би собі робити екстремальне татуювання. Для будь-якої людини в житті найголовніше - народження дитини, тому і чоловікам, і жінкам варто дуже добре подумати, перш ніж робити собі малюнок або пірсинг в інтимному місці", - додав Андрій.

El Кравчук татуювання має, але від інтимних тримається осторонь

А от модель і телеведуча Інна Цимбалюк взагалі порадила обговорювати інтимні тату з партнером.

"Людське тіло таке ідеальне, що втручатися туди напевно не варто. Мені здається, що такі речі, як татуювання, швидко набридають. Плюс до всього, де гарантія того, що інтимне тату сподобається вашому партнеру. Я вважаю, що це некрасиво!"

Цимбалюк хвилує, що інтимне тату не сподобається партнеру

Фото прес-служби Кравчука, фото з архіву Монро, http://tsymbaliuk.com, guelman.ru, а також фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів