Суддя Тимошенко: від "нашого Радіка" до дворянина

11 серпня 2011, 11:39

Судді Печерського райсуду Києва Родіона Кірєєва, який веде справу Юлії Тимошенко, приписують спорідненість із дворянами. А у школі чоловіка, як виявилося, називали "наш Радік".

Про це пише газета "Сегодня", яка побувала у школі і у дворі будинку, де навчався і жив Кірєєв.

Як з‘ясувалося, Кірєєв жив із мамою у двокімнатній квартирі на вулиці Маршала Гречка у Києві. Власне, його мама там живе й досі.

"Він завжди був акуратний, доглянутий, одягнений з голочки, все випрасувано - любо глянути. Але вже років 8 як тут не живе", - розповіла сусідка Ольга Маслова.


Суддя Кірєєв з жахів Тимошенко жив із мамою

У свою чергу класний керівник Кірєєва і вчитель математики Ольга Луців розповіла, що Кірєєв був хорошистом.

Як повідомляється, Кірєєв, чиє зображення у костюмі Гаррі Поттера нині можна побачити на стінах і стовпах столиці, закінчив середню школу № 63 у 1997 році.

"Ми його називали "наш Радік". У нас він навчався два роки - 10 і 11 клас. Родіон з тих учнів, які радували навчанням рідних та іншим дітям допомагали", - сказала вчителька.

"Йому простіше давалися гуманітарні науки, але й з математики у нього була п'ятірка. У 11 класі був у двох кроках від медалі. Дружив з усіма дітьми, але найбільше зі своїм однокласником Андрієм Чайковським", - додала сусідка Кірєєвих.

Класний кервіник Кірєєва показала шкільний фотоальбом

Директор школи Лідія Мартинюк показала журнал з випускними оцінками Кірєєва.

"Ось, дивіться, всі п'ятірки (у 1997 році в Україні була ще п'ятибальна шкала), крім англійської мови та хімії. Поведінка - зразкова. З географії та історії був відзначений грамотами", - зазначила вона.

"На батьківські збори завжди приходила його мама - вона його одна виховувала. Мені вона розповідала, що їхня сім'я дворянського роду, коріння якого сягає Петербурга", - згадала сусідка Маслова.

Мали Кірєєва називали "наш Родік", а його мама розповідала про "блакитну кров"

Як зазначає "Сегодня", Кірєєв є у переліку дворянських родів. Зокрема, є версія, що рід походить від казанських ханів Салтана та Ягіша Кераєвих. Вони перейшли на службу до росіян після завоювання Казані військами Івана IV Грозного.

Прізвисько "Кера", від якого пішло прізвище Кірєєв, у тюркських народів означало "герой". Також одним з варіантів походження прізвища Кірєєв називають те, що воно пішло від прізвища нащадків кримського хана Хаджи-Гірея: Гірей - Кирей (Керала) - Кірєєв.

Тимошенко порівнювала Кірєєва з мавпою з гранатою, а він виявився дворянином

Як відомо, наразі у Печерському райсуді розглядається справа щодо газових контрактів, підписаних у січні 2009-го року. Тимошенко звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час переговорів з росіянами.

Фото "Сегодня", а також фото Олександра Прокопенка з сайту Юлії Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів