Чоловік Тимошенко про дружину: "Вдома вона, як кішечка"

11 серпня 2011, 19:31

Колишня прем‘єрка Юлія Тимошенко у СІЗО багато часу витрачає на кулінарію., вдома поводиться, як кішечка, а живе разом із чоловіком.

Про це її чоловік Олександр Тимошенко розповів в інтерв'ю "Українській правді".

Олександр Тимошенко навідріз заперечив чутки про те, що давно не живе з дружиною.

"...Ми з Юлею живемо разом, Жужа - окремо. Хоча, та я розумію, людям цікаво, знаю, що є багато статей про те, що ми вже розійшлися, розлучилися і у нас зовсім різні сім‘ї. Ні, цього немає. І я впевнений - впевнений! - що не буде", - наголосив він.


Той факт, що його рідко побачиш у товаристві жінки з косою - у театрі чи в кіно, скажімо, - Тимошенко пояснює так:

"Це все офіційні зустрічі. А я дуже не люблю офіційних тусовок. Я втомлювався від цього ще за часів ЄЕСУ. Тоді у нас була охорона - зрозуміло, що у неї вдвічі більше - і коли я звільнився від охорони, почалося інше життя! Я став вільний".

Чоловік Тимошенко: "Ми з Юлею живемо разом"

Вдома, за словами Олександра, його сім'я спілкується кількома мовами, зокрема після появи зятя британця.

"Після появи Шона наша сім'я стала тримовною: і українською, і російською, і англійською", - зазначив він.

А Юлія Володимирівна, за словами чоловіка, у домашніх умовах нагадує кішку и ані трохи не авторитарна.

"Ні. Можливо саме, тому, що дуже втомлюється на роботі. Вдома вона, як кішечка. Ось багато хто не вірить. І кажуть: "А як вдома?" Я кажу: "Та все нормально". Удома вона приходить відпочивати. Дуже спокійна, і ніколи вдома голос не підвищується ні на кого", - запевнив він.

Олександр про дружину: "Вдома вона як кішечка"

Між іншим, Олександр Тимошенко наполягає, що його дружина дійсно бігає кроси по 10 кілометрів.

"(Сміється) Правда! Я вам чесно кажу. У нас поруч з будинком є лук. І там коло, я якось порахував, приблизно 1950 метрів. Так от, коли в неї немає часу, вона пробігає три кола. Це близько 6 кілометрів. А коли є час, у вихідні, то 4-5 кіл - чітко! Ну, охорона з нею ж теж бігає. І собака. Собака, до речі, не витримує", - розповів бізнесмен.

Сам Олександр, за його словами, раніше теж займався різними видами спорту.

"А останнім часом бігаю і ходжу до залу. Але зараз я після операції, і бігати поки не можна. Тому зараз - тільки проходки по кілька кілометрів", - пояснив він.

Тимошенко також зізнався, що у нього є будівельний бізнес за кордоном, у Канаді, куди він часто їздить. Щоправда, останні сім місяців у зв'язку з операцією нібито не виїжджав.

11-го серпня під стіни Печерського районного суду чоловік Тимошенко прийшов із портфелем

У руках Олександр Тимошенко тримав теракотовий "Louis Vuitton", пише "Gazeta.ua". Як писав ТаблоID, дорогими цяцьками чоловік хизується вже не вперше
На офіційному сайті бренду ціна за такий портфельчик вказана у розмірі 4500 доларів.

До речі, як запевнив Олександр, він не раз пропонував дружині виїхати закордон і спокійно собі жити. Таке враження, ніби й онуків їм дочка Євгенія (Жужа) не народжує через скажений темп життя тут, в Україні.

"Ви знаєте, я вже не пригадую, яку незліченну кількість разів я їй казав: "Юлічка, от ми прожили тут вже понад 50 років. Ну, може, хоч трохи для себе і для сім'ї поживемо? Може, якось заспокоїмося? У нас є дочка, нехай вона спокійно народить. У нас будуть онуки. Є можливість пожити в іншій країні, благополучно, без нервів і стресів". Це було мільйон раз!" - наголосив Тимошенко.

Але відповідь, за його словами, завжди була одна й та сама: "Якщо ви хочете десь жити, їдьте. У тебе є бізнес, займайся своїм бізнесом там, де хочеш. А я залишаюся тут. У мене є тут інші завдання, і я хочу їх вирішити".

Нагадаємо, на даний момент Юлія Тимошенко утримується у Лук‘янівському СІЗО. Чоловік екс-прем‘єрки розповів "Українській правді", як вона проводить там час:

"По-перше, багато часу йде на приготування їжі. По-друге, спілкується з сусідками по камері. Вони їй розповідають про своє життя. Розпитувань практично немає - і так все відомо. По-четверте, є телевізор, який показує хоча б кілька програм. До того ж, адвокати передають їй роздруківки з інтернет-видань теж..."

Ось з системою харчування у Юлій Володимирівни в СІЗО складнувато.

"Як і минулого разу, вона їжу з їдальні СІЗО не їсть. Ми намагаємося щось передавати. За інструкцією, нічого домашнього і того, що швидко псується, передавати не можна. Хоча, наприклад, ковбасу вона і так не їсть..," - поділився Тимошенко.

І хоча, за словами чоловіка, Юля Володимирівна не вегетаріанець, вона до цього близька: "Ні, але близько до цього. Швидше рибу буде їсти. А зараз їсть все легке. Передавали їй сухофрукти, свіжі фрукти, овочі, воду, хліб. Нічого особливого".

Крім того, леді Ю склала цілий список книг, які просила їй передати. Тут і Харукі Муракамі, і Василь Шкляр, і Маріо Варгас Льоса, і Антон Чехов, і Умберто Еко, тощо.

Фото "Gazeta.ua" ? фото Олександра Прокопенка з сайту Юлії Тимошенко, а також фото з особистого архіву Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів