Астрологи бачать Януковича раком, а Тимошенко у розквіті

22 серпня 2011, 15:57

Президент Віктор Янукович не стане для України реформатором, а на вулиці екс-прем‘єра Юлії Тимошенко ще буде свято.

Таку думку висловили астрологи на прес-конференції в понеділок у Києві, повідомляє "Iнтерфакс-Україна".

"Якщо взяти трьох національних лідерів - Віктора Ющенка, Юлію Тимошенко і Віктора Януковича, і розглянути їхні гороскопи народження, то це практично одне і те саме, тільки з різних сторін", - сказала голова Союзу астрологів України Олена Калантарова.

Як зазначила астролог, вочевидь, Україні та українському суспільстві необхідно було, щоб до влади прийшли саме ці політики. І, ймовірно, ще якийсь час вони будуть керувати країною.


"Народ має той уряд, на який заслуговує", - пояснила Калантарова.

"Якщо у нас всередині з'явиться потреба до конструктивних змін, то тоді і уряд буде відповідати цьому", - переконана астролог.

У свою чергу астролог міжнародної категорії Олена Осипенко підкреслила, що на сьогоднішній день президент Янукович "робить свою роботу".

"Він народжений під знаком раку, і його завдання доробити те, що не було дороблено - зміцнити фундамент. Але говорити про потрясіння і великі справи я не можу, оскільки ця людина для іншого прийшла в цю країну", - зазначила вона.

Янукович за гороскопом рак, цим і живе

У коментарі ТаблоID Олена Осипенко уточнила:

"В принципі, раки задкують назад, завжди, і коли приходить до влади ось така людина, вона десь відходить назад, а не вперед. Говорити про прогресивні тенденції ми не можемо, але якщо людина правильно веде свою політику, то йде зміцнення фундаменту, кістяка, основи, за допомогою якої можна далі будувати і йти до еволюції. Питання в тому, чи робить ця людина такі речі".

За словами Осипенко, можна говорити про те, що в Україну прийдуть "деякі публічні люди, які далі поведуть країну до розвитку". Астролог підкреслила: "Є надія, що в 2015 році щось таке відбудеться".

При цьому, вона жінка не стала уточнювати, чи зможе Янукович перемогти на президентських виборах 2015-го.

Водночас, за словами Осипенко, у лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко гороскоп ще повністю не розкритий.

"Ця жінка не так просто піде з політики, і я думаю, що навіть не піде. Вона не уявляє своє життя без політики", - зауважила астролог.

Горосокп леді Ю ще повністю не розкритий

"Дійсно, буде і на її вулиці свято, вона ще зробить великий внесок у долю нашої країни", - переконана жінка.

У свою чергу, голова Союзу астрологів України додала, що у 2014 році у Тимошенко "можливий сильний підйом і розквіт, коли вона зможе заявити про себе на повну силу".

Фото Михайла Марківа (прес-служба президента) та фото Олександра Прокопенка (прес-служба Тимошенко)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів