Син Азарова про "просунутість" батька та мрії стати художником

6 жовтня 2011, 16:11

Син прем'єр-міністра Миколи Азарова Олексій розповів про стосунки із батьком та про те, як переїзд у Донецьк поставив хрест на майбутньому його як художника.

Єдиний син Азарова зрідка з'являється на публіці і ще рідше дає інтерв'ю. Та у розмові з "Комсомольською правдою в Україні" Олексій поділився подробицями про свою сім'ю та бажання зняти кіно та піти у політику.

"Прізвищем я своїм пишаюся, а посада батька не завжди допомагає. Насправді за цим криється підвищена відповідальність, пильна увага оточуючих. Люди дивляться, очікуючи від тебе удвічі більше, ніж від батька. І він, звичайно ж, очікує від мене удвічі більше, ніж від самого себе", - зізнався син прем'єра.

Азаров-молодший також побідкався, що інколи його прізвище грає проти нього.


"Що стосується мого імені, на жаль, зараз дехто намагається скористатися ним у корисливих цілях і не завжди законних", - зауважив він.

Олексій Азаров не надто охоче спілкується з пресою

Незважаючи на небалакучість Олексія, про нього у ЗМІ час від часу з'являється не надто схвальна інформація.

"Визнаю, що в появі таких нотаток є і моя вина. Я ж не даю інформацію про себе, а журналістам же потрібно про щось писати. Іноді критика з'являється, бо бракує інформації, іноді - за чийогось наміру. Не знаю", - розповів він.

"Взагалі раніше вважав, що, якщо написана якась неправда або подана некоректна інформація - немає сенсу і відповідати. А зараз вже й не знаю..," - додав Азаров.

Син прем'єра також поспішив спростувати чутки про те, що його татусь нібито допомагає йому у бізнесі:

"Ні, це виключено. У нього абсолютно інший життєвий принцип. Я років 10-12 тому до нього якось звернувся з проханням, на що він мені сказав: давай сам, у тебе своя дорога, у мене - своя, і не плутай їх".

Олексій згадав, як батько колись "послав" його у вільне плавання

Олексій Азаров розповів, що з 1998-го по 2001 рік жив за кордоном - працював у представництві України у Фінляндії, а потім - у Швейцарії.

"Десь у пресі навіть прочитав про себе, що, мовляв, я працював у Женеві у фірмі з відмивання грошей. Це неправда! Я працював у посольстві", - додав він.

Спочатку робота дипломата чоловікові була до вподоби, та згодом він зрозумів, що знайде своє покликання в іншій сфері діяльності.

Наразі Олексій Азаров живе у Києві із сім'єю.

"Старший син зараз намагається навчитися грати на гітарі. А я свого часу займався з власної ініціативи малюванням. На жаль, так і не закінчив художню школу. Ми тоді переїхали з Підмосков'я у Донецьк, а там складно було влаштуватися", - розповів він.

Що ж до того, чи Микола Азаров суворий дідусь, Олексій відповів:

"Ні, дідусь він абсолютно не суворий, хоча як батько був завжди суворий".

Микола Азаров - не суворий дід

Не забув син Азарова і про "дифірамби" на честь свого відомого татуся. Зокрема, Олексій вважає батька "просунутим" користувачем соціальних мереж.

Так, прем'єр не так давно завів сторінку у Фейсбуку. Однак за допомогою з інтернет-питань до сина Микола Янович не звертається.

"Ні, він у цій сфері куди більш просунутий, ніж я. У мене навіть сторінки в соцмережах немає. Я віддаю перевагу спілкуванню вживу", - пояснив Олексій.

Нагадаємо, вже другий рік поспіль син Миколи Азарова відвідує "янгольське шоу". Олексій підтримує соціальний проект Тимофія Нагорного. Більше того, екс Подкопаєвої та син Азарова вже давно дружать.

"Він - мій товариш і вже давно реалізує благодійні проекти, щоб допомогти дітям. Періодично залучає і мене до їх втілення", - пояснив він.

Наразі ж тандем Азаров-Нагорний планує зняти кіно:

"Я сподіваюся, що незабаром ми приступимо до зйомок фільму з робочою назвою "Пташинка". Цією стрічкою ми хочемо звернути увагу на проблеми дітей-сиріт, які, на мій погляд, є дуже важливими для України".

Не виключає Олексій Азаров і свою кар'єру у політиці.

Син прем'єра хоче зняти кіно

"Зараз починаю замислюватися, але поки ще не вирішив, варто чи не варто йти в політику", - зауважив він, пообіцявши, що до парламентських виборів визначиться з цим питанням.

Наостанок син прем'єра зізнався, що через нього інколи намагаються вплинути на Миколу Азарова.

"Бувало, звісно. Але я не займаюся такими речами. Батько вважає, що я не маю права втручатися в його роботу. Я його в цьому рішенні підтримую", - пояснив він.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), Максима Марусенка (ТаблоID), "Української правди", "Комсомолської правди в Україні" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів