Майбутній сват про Ахметова: Я не знаю цього чоловіка. ВІДЕО

10 жовтня 2011, 10:41

Батько майбутньої невістки Ріната Ахметова - сербський аграрний магнат Міодраг Костич каже, що нічого про нього не знає.

Про це він заявив у коментарі "ТСН-особливе".

Нагадаємо, нещодавно з'явилася інформація, що олігарх Ахметов готується одружити свого старшого сина Даміра.

Обраницею 23-річного хлопця буцімто стала донька сербського "цукрового короля" Міодрага Костича - Діана. Пишна церемонія запланована на наступний рік, коли дівчина закінчить університет.


ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


20-річну Діану Костич і Даміра Ахметова об'єднало спільне навчання у Швейцарії та Великобританії. Щоб знайти підтвердження студентського роману між VIP-дітьми, журналісти вирушили до Белграда.

Виявилося, що у Cербії про родину Костичів знає чи не кожен другий. Мати Діани, світську левицю та дизайнерку Мар'яну Матеус, спіймати не вдалося, бо жінка зараз подорожує і в Белграді її немає.

Але вдалося зустрітись із самим мільярдером Міодрагом Костичем і майбутнім сватом Ріната Ахметова - за вечерею у готелі.

"Я не знаю цього чоловіка і не знаю, що він робить", - сказав Костич у відповідь на запитання, чи хоче він допомогти Рінату Ахметову з експортом електроенергії через Балкани в інші країни.

На запитання, чому він не знає найбагатшу людину в Європі, Костич привітав Ахметова з цим статусом: "Вітаю його! Це добре!".

Дамір Ахметов візьме за дружину 20-річну Діану Костич?

А от що стосується Даміра Ахметова, то сербський магнат зізнався, що, звичайно, бачив його.

"Ні-ні, я не коментую", - схопився Костич, зрозумівши що зараз питатимуть про роман його доньки з сином Ахметова.

Відео "ТСН"

Фото та прінтскрін з відео "ТСН", "shakhtar.com" з сайту "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів