Герман чоловік відправляє в Оперу, а вона не відповідає за сина. ВІДЕО

17 жовтня 2011, 13:54

Радниця президента Януковича Ганна Герман ніколи в житті не була на дискотеці, чоловік-чиновник купує їй квитки до Віденської опери, а вона не відповідає за свого дорослого сина Миколу екс-Коровіцина.

Про це Герман розповіла телеведучій Каті Осадчій у недільному ефірі програми "Світське життя".

За словами Герман, мати якої завідувала сільським клубом, в юності Ганна Миколаївна віддавала перевагу читанню, а не танцям.

"Я всі вечори читала книжки. Я ніколи в житті не була на танцях. Я думаю, що я небагато втратила", - запевнила чиновниця, яка нині кружляє по закордонах..


До того ж Герман виявилася неабиякою прихильницею високого оперного мистецтва. Вона навіть помешкання завжди шукає біля оперного театру.

"Я недавно ще жила навпроти Опери. І коли я приїхала до Києва, то ми, власне шукали якесь помешкання біля Опери. В кожному місці, де я буваю, я ходжу до оперного театру. Я маю навіть кілька подарованих квитків до Віденської опери на цей сезон, але не знаю, чи я зможу вибратися", - сказала радниця Януковича.

Як каже Герман, недешеві квитки до Віденської опери їй подарував чоловік.

"Це мій чоловік купив нам кілька квитків. Надіюсь, що ми зможемо колись вирватися", - запевнила Ганна Миколаївна.

Що цікаво, чоловік радниці президента Сергій Герман - дрібний чиновник СБУ, зарплатні якого вистачить хіба що на літак до Відня. Тож, як він зміг дозволити собі такий подарунок - науці невідомо.

Герман любить жити коло Опери, а от назвати улюблену виставу не подужала

Втім, Герман відмовилася назвати свої улюблені вистави "через особисті мотиви".

"…Є певні речі, які нас пов'язують з певними історіями, які б я хотіла затримати для себе. Це наші романтичні історії. Це ті спектаклі, на яких ми були (з чоловіком), коли ми ще були неодружені", - зазначила Ганна Миколаїївна.

Також Герман відмовилася відповідати на запитання ведучої про те, чим зараз займається її старший син Микола, який раніше був заступником міністра з надзвичайних ситуацій.

"Він часто ходить по театрах, по таких масових заходах і ви, я думаю, зможете запитати його самі. Я не відповідаю за дорослих дітей, так як і діти не відповідають за мене", - резюмувала вона.

А те, що Коля нещодавно змінив прізвище із Коровіцина на Герман, чиновниця прокоментувала так:

"Це пов‘язано із загибеллю мого молодшого сина, який носив прізвище Герман, і з втратою якого ми втратили продовження роду. Тому Микола взяв на себе продовження роду".

Нагадаємо, 15-го червня 2009-го року молодший син Ганни Герман Роман загинув в автокатастрофі. Герман народила Рому у другому шлюбі з дипломатом Сергієм Германом. Від першого шлюбу в регіоналки є син Микола.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото "Сегодня"

Відео програми "Світське життя", канал 1+1

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів