Кума Тимошенко розповіла про гроші від екс-прем'єрки

17 жовтня 2011, 17:02

Перед тим, як опинитись у СІЗО, екс-прем‘єрка Юлія Тимошенко обдарувала свого похресника. Кума Юлії Володимирівни, Наталія Ветвицька розповіла, як леді Ю привітала її сина за день до в‘язниці.

Наталя Ветвицька зі столичної тусовки вирізняється не лише своєю одержимістю до суконь Valentino. Вона - друг сім‘ї Тимошенко, а із дочкою екс-прем‘єрки Женею Ветвицька взагалі водить дружбу.

Про те, яке вона стала кумою Юлії Володимирівни, Наталя розповіла у недільному ефірі "Світського життя" Катерині Осадчій.

"Це була начальниця мого колишнього чоловіка. Юля в той час керувала "Єдиними енергетичними системами". Мій чоловік – хрещений Жені Тимошенко. Тоді й вирішили, коли Олександр народився. Похрестили Олександр Геннадійович та Юлія Володимирівна. Все дуже просто", - сказала Ветвицька.


Наталя Ветвицька розповіла, як з Тимошенко зробили її куму

Цього літа Олександру, сину Наталі від її екс-чоловіка депутата Дмитра Ветвицького, виповнилося 15 років. Подружжя розлучилося буцімто років 6-7 тому. І, як можна прочитати в інтернеті, Ветвицька ще зовсім недавно буцімто мала претензії до колишнього за невиплачені аліменти.

Як уточнила Наталя, вона - швидше подруга дочки Юлі Володимирівни.

"Ну, подруга я більше Жені Тимошенко. А з Юлею та Олександром Геннадійовичем ми підтримуємо теплі стосунки, тому що вони мої куми, як кажуть по-українськи. Ми всі разом завжди проводимо час, свята тощо", - зізналася вона.

Ветвицька товаришує передусім з Женею Карр. Саме у Жені в Фейсбуку можна знайти фотографію жінки

Востаннє, за словами жінки, Тимошенко привітала свого похресника Сашка Ветвицького перед самою в‘язницею.

"Це було 3-го серпня, а 4-го її посалили у тюрму. Вона була не в нас, а в мого сина у ресторані був день народження. Вона приходила привітати з Олександром Геннадійовичем. А наступного дня таке ось сталося", - зітхнула Ветвицька.

"Не було жодного свята, аби вона не вітала Сашу чи мене з днем народження, з Новим роком, з Водохрещем… що ще є… всі інші свята. Будете питати, що подарувала? Вона подарувала Саші гроші", - додала колишня дружина позафракційного депутата.

А це колишней чоловік Наталі
Депутат Дмитро Ветвицький

Втім, конкретну суму подарунку від Тимошенко Ветвицька назвати не захотіла.

"Я не знаю, Саша мені не казав. Він дуже багато собі купив. Він збирався до Англії. Пішов в Adidas, Nike, накупив собі одягу й при цьому купив ще мені подарунок – комп’ютер на День народження. Мабуть, немало подарували", - визнала кума жінки з косою.

Так виглядає профіль сина Ветвиьких Сашка на Facebook

Осадча розпитувала Ветвицьку на фестивалі балету, що проходив під патронатом першої леді Людмили Янукович. А Юлія Тимошенко тим часом сиділа у СІЗО,

"27-го числа я була у суді весь час", - зауважила Ветвицька. Своїй кумі, за словами самої Наталі, вона передала квіти.

А наостанок кума Тимошенко визнала, що захоплюється не тільки балетом. Зокрема, у Ветвицької в гардеробі є колекція суконь haute couture від Валентино.

"Більше 30-ти. Я телефоную, в мене є знайомі у бутиках, і вони залишають те, що мені подобається. Я зазвичай навіть не міряю, купляю", - зауважила екс-дружина депутата.

А от і сама любителька haute couture від Валентино

Скріншоти з Facebook Наталі Ветвицької, Facebook Сашка Ветвицького, Facebook Євгенії Карр, а також скріншот з відео у блозі Олександар Чаленка на "Українській правді"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів