Володя Кличко показав свою ідеальну жінку

26 жовтня 2011, 13:49

Один із найбажаніших українських холостяків Володимир Кличко знайшов свою ідеальну жінку. Нею стала 35-річна туркеня - ведуча RTL Назан Екес.

Нещодавно Володя та Назан дали спільне інтерв‘ю німецькому щотижневику "Bild", переклад якого наводить сайт AllBoxing.ru.

На запитання журналіста "Хто для вас ідеальна жінка" Кличко вказав на свою знайому.

"Вона сидить тут, поруч зі мною. Назан - для мене це ідеальна жінка. Вона просто приголомшлива!" - сказав Володимир, тим самим породивши чутки про новий роман.


Втім, боксер вчасно отямився і додав:.

"Я не це мав на увазі. Те, наскільки люди одне одному підходять, залежить не від зовнішності. Дізнатися про це можна, коли ви пізнаєте внутрішній світ людини".

Втім, судячи зі слів Назан Екес, їй подобається роздивлятися напівроздягненого Кличка.

Коли ведучу спитали "Володимир вам більше подобається у костюмі чи роздягнутий до пояса у рингу?", вона зізналася:

"Скажімо так: коли він у рингу, я все ж дивлюся на нього трохи уважніше!"

Окрім того, жінка визнала, що для чоловіків розмір відіграє вагому роль.

"Розмір, звісно, важливий! У невеликих чоловіків часто бувають комплекси, які їм доводиться компенсувати іншим чином: на роботі або за допомогою символів статусу, таких як дорогі автомобілі. Великі ж чоловіки від природи випромінюють силу та міць", - пояснила Екес.

Та й Володя Кличко нещодавно зізнавався, що маленькі жінки йому подобаються більше за великих.

Окрім того, Кличко та Екес поділилися тим, як стежать за своєю зовнішністю.

"Я не п'ю алкоголь, не вживаю наркотики, відвідую світські тусовки у помірних кількостях. Моя пристрасть - це кайтсерфінг. Він дозволяє відчути зв'язок з природою і чудово відпочити!" - поділився Володимир.

У свою чергу його ідеальна жінка Назан наголосила:

"Мені властиве здорове марнославство - мені було б занадто нудно постійно займатися своєю зовнішністю. Я займаюся спортом, стежу за здоров'ям і не пропускаю ночі на тусовках. Я набагато більш консервативна, ніж багато хто вважає".

Також вони обоє визнали, що мають спільні "німецькі" риси.

"У роботі я шалено схожа на німців: дисциплінована, пунктуальна, сувора", - запевнила Екес

"У мене те саме. Я живу тут вже 15 років, і коли я повертаюся в Україну, мене дратує, наскільки її мешканці не німці - зокрема, це стосується пунктуальності", - додав свої п‘ять копійок Кличко.

Як відомо, Назан Екес - одна з ведучих вечорів боксу за участю братів Кличків. Назан бере інтерв'ю у відомих людей, що сидять у перших рядах. Втім, чи пов‘язують українця і туркеню більш інтимні стосунки - наразі незрозуміло.

Як пише англомовна Вікіпедія, з 2000-го Назан перебувала у шлюбі із рекламником Клаусом Екесом. У 2007-му подружжя розлучилося. Вже наступного року Назан почала зустрічатися із манекенником Джуліаном Холєм, сином австрійського політика.

У свою чергу, Володимир Кличко розійшовся із подружкою акторкою Хайден Пенетьєррі близько півроку тому.

Фото та скановані сторінки "Bild"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів