Сумська зрадила чоловіка, а той їй заліпив. ВІДЕО

29 листопада 2011, 14:15

Актори Ольга Сумська та Євген Паперний вже понад 20 років живуть кожен своїм життям. Але тільки тепер на поверхню виплили історії про зраду та домашнє насильство у колишньому подружжі.

Про це стало відомо з ефіру "ТСН-Особливе".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


Ольга Сумська та Євген Паперний познайомилися фактично на роботі. Оля була молодшою за актора на 16 років. Він був відомим артистом, а вона лише робила перші кроки на сцені.

"Ми з ним зустрілися в кулуарах театру імені Лесі Українки, і я просто подивилася на Женю, і в цю секунду я зрозуміла, що я стану його дружиною, і я народжу йому дітей", - зізнається Сумська.

Врешті пара таки одружилася і в них народилася донька Антоніна. Тоді Паперний взяв на себе усі хатні клопоти і робив усе, аби дружина займалася кар'єрою.

У першого свого чоловіка, Євгена Паперного, Сумська закохалася з першого погляду

Втім, їхній шлюб розпався за 4 роки. При цьому Сумська аргументує розрив агресією чоловіка, а він - говорить про зради "Роксолани".

"Коли були такі прояви агресії - я не могла цього зрозуміти. Як в людині може поєднуватися, знаєте, отаке почуття батьківства, отакий сім’янин, і отакий от агресор, якого він видавав нагора", - каже акторка.

Водночас Сумська обмовилася про якесь зловживання:

"Знаєте, коли людина не зловживає, - це золота людина. І треба сказати, що дуже важко позбавитися залежності.... Тут уже це спосіб життя... і з цим нічого не поробиш".

За версією акторки, причиною розпаду шлюбу з Паперним стала агресія чоловіка

При цьому версія екс-дружини про їхнє розлучення Паперного обурила не на жарт.

"Ви лізете в труси вже, розумієте?! Ну не можна запитання такі ставити: а шо, ви били її, не били? Це наші справи! І я про це розповідати вам, тим більше у камеру, не бажаю! Все! До побачення!" - із цими словами Паперний різко встав та пішов.

Однак незабаром актор вирішив все ж прояснити ситуацію.

"Я вліпив їй ляпаса, коли вона мене зрадила, і коли я дізнався про це... і, коли ще при цьому вона назвала мене козлом - то це природно: я заліпив їй так, що вона полетіла", - заявив Паперний.

Паперний стверджує, що вліпив Сумській ляпаса за зраду і за козла - і не шкодує

"От і все. А які ще побиття? За що мені її бити? Я вдарив тоді, коли вона на це заслужила. І не шкодую про це. Ти зрадила, і ти при цьому ще називаєш мене козлом - от і отримуй. І отримала", - додав він.

Як каже Сумська, із появою у її житті Віталія Борисюка в неї з'явилося шалене кохання.

"І де ми опинилися сьогодні - всім відомо", - коментує Ольга.

Між іншим, зраду колишньої дружини Євген Паперний і досі не пробачив. Хоча й сам іноді чинив так само, і не раз, і нерідко. Втім, зі своєю теперішньою дружиною Тетяною він, каже, живе душа в душу вже понад 20 років. За словами Паперного, лише зараз він почувається по-справжньому щасливим.

Про своє щасливе сімейне життя каже і Ольга Сумська. Хоча і зізнається: те, що колись відчував Паперний, тепер відчула і вона.

"Нехай не ображається Женя, адже, знаєте, в житті все відбувається за принципом бумерангу. І, тому те, що колись я його образила і той біль, який я нанесла Жені, він повернувся сторицею до мене", - кається Сумська.

Невже Борисюк зрадив Сумську?

Відео "ТСН-Особливе"

Фото ТаблоID, "E-motion", "Блік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів