Янукович носить хрест розбійника, бо відчуває гріхи молодості?

27 грудня 2011, 16:24

Президент Віктор Янукович носить "хрестик розсудливого розбійника".

Інетрнет-спільноті вдалося дізнатися, який саме хрест, носить під сорочкою Янукович.

Фотографія, за якою блогер упізнав хрест президента, була зроблена у липні 2011-го. Знімок зробили відразу після прес-конференції, присвяченій підсумкам першої половини року перебування Януковича на посаді президента.

Тоді під сорочкою голови держави усі чітко побачили натільний хрест на ланцюжку та маленьку іконку.


Янукович носить "хрест розсудливого розбійника"

"Мені тут коментар прийшов у ЖЖ, що хрест на шиї Януковича називається "Розп'яття. Вхід розсудливого розбійника в Рай", - повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook автор знімку, фотограф Ярослав Дебелий.

"Я знайшов такий хрест у каталозі. Додавши контрастності деталям на фотографії, можна сказати, що за формою, доступними деталями і розміром вони ідентичні", - додав він.

"Розп'яття. Вхід розсудливого розбійника в Рай"

Як зазначає "Фокус", хрест "Розп'яття. Вхід розсудливого розбійника в рай" - традиційний хрест у стилі XV-XVII століть.

На зворотному боці хрестика зображений один із двох розбійників, розіп'ятих на Голгофі поруч з Ісусом Христом, який каяттям заслужив собі порятунок.

"Вхід розсудливого розбійника в Рай" продається у різних церковних ювелірних магазинах Росії та України. Ця натільна прикраса коштує близько 150 доларів.

Ця натільна прикраса коштує близько 150 доларів

Що цікаво: як з'ясувала "Українська правда", на території Селідівської виправної колонії на Донеччині побудовано храм Розсудливого розбійника Раха.

Церква ця з'явилася за благословенням схіархимандрита Зосіми. Як відомо, Віктор Янукович саме Зосіму називав своїм духовним наставником.

Окрім того, як припускають, такий хрест може користуватися попитом серед людей з кримінальним минулим.

"Люди із кримінальним минулим сподіваються, що покаявшись на певному етапі свого життя, отримають прощення. Бо, мабуть, Віктор Федорович відчуває свої гріхи молодості, які відомі в його рідному місті Єнакієво. Мабуть, якоюсь мірою відчув, що належить до категорії благорозумних розбійників..," - зазначив у коментарі "Gazeta.ua" доктор богословських наук і філософії Дмитро Степовик.

Фото з Live Journal Ярослава Дебелого, а також з сайту vozdvizhenie.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів