Як Табачник натерпівся хамства від "амазонок"

25 січня 2012, 15:17

У студентські роки майбутній міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник "воював з амазонками" з філфаку.

Принаймні так пише "Точка.net" із посиланням на газету "Київський університет".

В юності скандальний Дмитро Табачник був студентом історичного факультету університету імені Шевченка. Як активний член комсомолу, він чергував у студентських гуртожитках для так званого "посилення контролю" за пропускним режимом.

Як стверджує видання, під час одного з таких чергувань у гуртожитку філологічного факультету №17 Табачник пережив чимало пригод.


Табачник "воював з амазонками" з філфаку

Свої враження про чергування і боротьбу зі злісними порушниками дисципліни 4-курсник Табачник описав у статті під назвою "Амазонки з філологічного" у газеті "Київський університет".

У замітці від 23-го березня 1985-го року йдеться про те, як комсомолець Діма Табачник розчарувався в дівчатах з філфаку. Виявилось, що там його "грубо і незаслужено ображали" лише за те, що він просив студенток пред'являти перепустки на вході.

Табачник пише, що вислухав "потік образливих слів", грубощів і хамських витівок від філологінь.

Свої враження про чергування і боротьбу зі порушниками дисципліни 4-курсник Табачник описав у статті "Амазонки з філологічного" у газеті "Київський університет"

Так, майбутній міністр освіти детально описав, як "зі смаком одягнена блондинка" зі войовничістю амазонки штурмом брала двері гуртожитку, і як він ці двері героїчно обороняв.

"Чимало промов вислухали від деяких нетверезих гуляк - злісних порушників розпорядку студмістечка", - жалівся у замітці студент Табачник, цитуючи прізвища цих самих порушників.

До речі одну з них звали Людмила Ющенко. У цієї "порушниці режиму" Табачник забрав перепустку і обіцяв віддати її дирекції студмістечка. Табачник пише, що студентка Ющенко підняла крик і за неї заступився її хлопець.

По юності Табачнику довелося спілкуватися з нетверезими гуляками

Як розповіли виданню колишні однокурсники Табачника, після таких цитувань прізвищ у газеті, студенткам філфаку було непереливки.

Також виявляється, що ще на перших курсах Табачник відростив собі бороду, яку ні за що не хотів збривати. Сам він в одному інтерв'ю згадував, що його примушували бороду зголити, але він її таки відстояв.

Нагадаємо, раніше 25-го січня Дмитро Табачник привітав усіх студентів і особливо студенток на ім'я Тетяна із днем студента і днем Тетяни.

Як відомо, з українськими студентами у міністра особлива історія взаємин. Так, торік у вересні Табачнику дісталося по голові від студентки, яка зацідила йому букетом квітів в обличчя.

А вже у січні 2012-го, як писала "Українська правда", Табачник додумався заявити, що студенти мітингують проти нового закону про вищу освіту через похмільний синдром.

Фото Анатолія Стєпанова ("Точка.net"), а також фото "Main People"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів