Пономарьов і Кузьма розповіли про свої поцілунки

Вівторок, 14 лютого 2012, 13:31

14-го лютого хтось святкує День усіх закоханих, хтось відзначає День презерватива, хтось - День душевнохворих, а Валентини обох статей - свої іменини.

Сприйняття цього дня вітчизняними VIP-персонами так само різниться. Хтось, як співачка Ані Лорак, до нього ставиться із симпатією. А хтось, як лідер гурту "Скрябін" чи автогонщик Алєксєй Мочанов, на День закоханих дивиться зі скепсисом.

Пара шоуменів Сніжана Єгорова та Антін Мухарський 14-го лютого влаштують дитяче свято.

"Спеціально до цієї дати ми з чоловіком ніяк не готуємося, скоріше це свято для наших дітей. Думаю, що ми просто десь повечеряємо, ніяких подарунків чи сюрпризів не плануємо. Хоча я вважаю, якщо людині хочеться свята в житті, чому б не відзначити цей день. У нашій великій родині ми як мінімум раз на місяць щось відзначаємо. Для мене іноді найкраще свято - його відсутність", - розповідає Єгорова "ТСН".

Як відомо, Сніжана - мама чотирьох дітей і нині готується народити вп'яте.

Єгорова: Якщо людині хочеться свята в житті, чому б не відзначити цей день 

Молода матуся і співачка Ані Лорак до 14-го лютого ставиться позитивно. 

"День Валентина - ще один привід, щоб подарувати один одному приємні емоції. Хоч у нас з Муратом 14 лютого завжди, намагаємося провести цей день по-особливому, наприклад, поїхати в романтичну подорож або організувати торжество для двох. Адже це свято набуває особливого значення, коли в твоєму житті є любов", - каже Кароліна "Сегодня".

Співачка вважає, що запам'ятатися День Валентина може навіть тоді, якщо його святкувати вдома, у її випадку - з чоловіком Муратом Налчаджиоглу.

"Головне - удвох, а де - це вже неважливо. Можна попрямувати у небагатолюдне місце, а можна і залишитися вдома, вимкнути всі телефони, запалити свічки і насолоджуватися товариством одне одного", - каже Лорак.

У Лорак з Муратом, за її словами, 14 лютого завжди 

Водночас автогонщик Алєксєй Мочанов вірить, що День Закоханих - маркетинговий хід, але розповів про один незвичайний поцілунок у своєму житті.

"Чесно, вважаю, що свято 14 лютого вигадали продавці листівок, тому його не відзначаю. Що ж до романтичного поцілунку, то на думку спадає поцілунок на кордоні... з собакою", - зізнався Мочанов "Комсомольській правді в Україні".

"Я служив на кінній заставі на західному кордоні. А на кордоні, якщо щось трапляється, рятують або друзі, або командири, або собаки чи коні. Так ось собака мене врятувала, і я її на подяку поцілував", - розповів він.

Втім, як зізнався Алєксєй, він взагалі не розуміє, що таке романтичний поцілунок.

"Головне - кохати, бути коханим, і якщо кохання є - берегти його", - впевнений Мочанов.

Мочанов: 14 лютого вигадали продавці листівок 

Як заявив лідер гурту "Скрябін" Кузьма "Сегодня", День Валентина у нього завжди, крім 14-го лютого. Цей день шоумен Андрій Кузьменко принципово ігнорує.

"День Валентина, як і 8 Березня, вигадали продавці квітів, які цього дня можуть продати навіть опалі голки з ялинок. По-моєму, немає нічого примітивнішого, ніж чекати для виходу своїх почуттів на спеціально встановлену кимось дату", - гадає Кузьма.

Водночас 42-річний Скрябін поділився спогадами про поцілунок, який йому запам‘ятався.

"Це було в 10-му класі, і я думав, що зустрів любов всього свого життя. Це була Людка з Новояворівська", - зізнався Кузьма.

"...Ми Людкину бабусю закрили в кухні, а самі побігли цілуватися до спальні. Я пам'ятаю якусь неестетичну метушню, і я тоді подумав, що якщо так буде далі, то взагалі цілуватися не буду. Але пізніше у мене з іншими почали виходити більш романтичні поцілунки", - запевнив музикант.

За словами Кузьменка, до 30 років він жив за пуританськими принципами.

"У мене пуританське виховання. Але все змінилося у 30 років. У цьому віці навколо мене з'явилися камери", - визнав він.

 Кузьма: День Валентина, як і 8 Березня, вигадали продавці квітів

Цього року із романтикою на День Валентина не пощастило співакові Олександру Пономарьову.

"У мене все поцілунки на 14 лютого були романтичними, не рахуючи цього року і минулого", - зізнався він. Нагадаємо, Сашко розлучився зі своєю другою дружиною Вікторією.

А перший дорослий поцілунок Пономарьов пережив вже повнолітнім.

"Я дуже соромився цілуватися в дитинстві. До 14 років і не думав. Дуже був сором'язливий. Пам'ятаю, пішов на побачення з дівчинкою і на руці написав запитання, які збирався їй поставити. Мене мучило, що я буду їй говорити. Мені здавалося, що я мав влаштувати їй сольний концерт, розважати. А потім у неї з'явився хлопець, який навчив її цілуватися. А поцілувався я по-справжньому в 18 років у піонертаборі з піонервожатою", - розповів співак.

 Пономарьов: У мене все поцілунки на 14 лютого були романтичними, не рахуючи цього року і минулого

Фото "Дусі", фото з архіву "Комсомольської правди в Україні" та фото прес-служби Ані Лорак з сайту "Сегодня"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів