Як Азаров, Кличко і тюремники жінок вітають. ВІДЕО

7 березня 2012, 15:08

До жіночого свят 8-го березня активізується й останній політик. Соцмережі та поштові скриньки жінок, у тому числі й журналісток, потроху наповнюються все новими привітаннями.

Оригінальним у переддень 8-го березня виглядає дует політика Олександра Волоква та співака Павла Зіброва. Ці двоє в обіймах опинилися на обкладинці вітальної листівки від Сумської обласної парторганізації "Батьківщина". Доповнює картину рояль.

Хоча заради справедливості терба зазначити, що лситівку "соображали на троих", як-то кажуть. Третім на ній фігурує голова сумської "Батьківщини" Олександр Лисенко.

Волков і Зібров "спєлісь" під 8 березня

Лідер політичної партії "УДАР" Віталій Кличко до жінок, як за звичкою і в ринг, вийшов сам. Прес-служба партії розповсюдила відео-привітання Віталіка. У ролику можна милуватися не лише красенем-боксером, а й надцятьма видами квіток в оранжереї.


ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

І нарешті привітання до 8-го березня надходять навіть від тюремників. Державна пенітенціарна служба України вітає жінок на рожевому, декорованому хризантемами, бланку. І бажає: квітів, поцілунків, прихильності від зірок, світлої жіночої долі та родинного затишку, здійснення мрій та Божої ласки, тощ.о

Тюремники розсилають листи щастя до 8-го березня

Не забарився із привітаннями і горе-прем'єр Микола Азаров, який впевнений, що знає, де справа жіноча, а де - не жіноча.

На сайті Миколи Яновича навіть розмістили відео-листвіку від автора слова "кровосісі".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Віедо прес-служби Кличка з YouTube, фото Facebook та копія привітання ДПтС

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів