У Партії регіонів завівся 59-річний "котік". ФОТО

13 квітня 2012, 17:31

Традиційним заняттям народних обранців під час парламентських тижнів все ще залишається вирішення особистих проблем.

Цього разу пікантним заняттям був зайнятий 59-річний депутат Партії регіонів Олексій Кунченко, пише "Українська правда".

В розпал історичного голосування Кримінально-процесуального кодексу Кунченко проявляв турботу до своєї пасії у смс-переписці.

"Что делает котенок ;) ? Выспалась с Лизкой? :) Я на занятиях. Нудное и скучное это…" - жалівся народний обранець, якому в грудні виповниться 60 років.


Регіонал Олексій Кунченко просто на роботі писав своїй пасії любовні смс
"Что делает котенок ;) ? Выспалась с Лизкой? :) Я на занятиях. Нудное и скучное это…"

Що цікаво, телефон адресата, якому писав регіонал, не був занесений у його телефонну книжку і був позначений лише номером мобільного телефону. Імовірно, з міркувань безпеки.

"Привет, мой хороший! Выспалась с кошкой, но соскучилась за котиком:)) – ужас!! Сегодня тоже до упора планируете???" – стурбовано й з ніжністю цікавилась невідома.

"Да я смоюсь ;) До вечера. Цем", – пообіцяв депутат.

"Привет, мой хороший! Выспалась с кошкой, но соскучилась за котиком:)) – ужас!! Сегодня тоже до упора планируете???" – цікавилась в регіонала незнайомка
"Да я смоюсь ;) До вечера. Цем", – пообіцяв Кунченко

І дійсно – до вечірнього засідання парламенту біло-блакитний "котік" Олексій Кунченко не досидів.

Тим часом, протягом трьох днів робота Верховної Ради тривала до глибокої ночі. Не дивно, адже на тижні, що минає, ухвалювали нову редакцію Кримінально-процесуального кодексу.

На сайті Верховної Ради, можна вичитати, що Олексій Кунченко проживає у місті Сєвєродонецьк Луганської області. Він є першим заступником голови Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Олексію Кунченку незабаром стукне вже 60

А от на офіційному сайті Партії регіонів стверджується, що Кунченко Олексій Петрович наразі одружений. Його дружину звуть Кунченко Надія Миколаївна, вона лікар. Також у регіонала є донька Юлія Цуканова.

Звісно, за подружжя Кунченків можна лише порадіти, якщо вони досі називають одне одного "котьонком" і "котіком". Але навряд чи б чоловік не заніс ім‘я власної дружини до телефонної книжки мобільника.

Кунченко одружений і має доньку
А на своєму сайті Кунченко любить розміщувати фотографії з різними дівчатами

Як писав ТаблоID, раніше за смс-пестощами були помічені сестра глави адміністрації президента Юлія Льовочкіна з Партії регіонів та соратник Юлії Тимошенко і її головний охоронець Віталій Чудновський.

Фото "Української правди", а також фото з сайту Олексія Кунченка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів