Як Алієви та інші динамівці косять під Бекхемів

28 травня 2012, 16:35

Дружина хамовитого футболіста "Динамо" Олександра Алієва Тетяна мріє бути схожою на ікону стилю Вікторію Бекхем.

Про це в ефірі "Світського життя" заявив матюкливий Сашко Алієв з "Динамо".

Наприкінці квітня дружина Алієва і мати двох його дітей представила свою першу дитячу колекцію одягу. На презентацію Таня запросила друзів-футболістів та їхні сім‘ї.

"Скільки Таня витратила, скільки Таня вклала, мені навіть важко сказати", - так Алієв прокоментував запитання про те, скільки його грошей дружина "вбахала" у дитячу колекцію.


"Чесно, не підрахувала, але я гадаю, близько 20 тисяч доларів", - у свою чергу додала Тетяна Алієва.

Дружина Алієва витратила близько 20 тисяч доларів на свою модну примху
Тетяна Алієва випустила колекцію дитячого одягу

Втім, за словами футболіста, якщо б дружині знадобилося більше грошей – він би без питань їй дав.

"Це все-таки моя дружина, і для своєї сім‘ї я спробую зробити все, що від мене залежить. Якщо Тані треба буде більше грошей, і вона захоче більше, я їй дам ще більше грошей", - запевнив Сашко.

Шкода тільки, що для простих смертних купити одежину в Алієвих буде не так вже легко. Адже те, що для дружини футболіста дрібниці, для більшості простих людей – серйозний удар по бюджету.

За словами Тетяни Алієвої, її дитячі сукні "не сильно дорогі" - від 1600 до 4000 гривень.

Дочка депутата Сергія Власенка Поліна (праворуч) дефілювала у сукні від Алієвої
Для Алієвої 4000 гривень за сукню для дитини - це недорого. На фото дочка екс-співачки Юлі Кавтарадзе Маргарита

"Це не буде в будь-якому разі дуже сильно дорого, тому що дитячий одяг, він не має бути сильно дорогим. Десь від 200 до 500 доларів для дитячої сукні – це хороша ціна", - заявила жіночка.

А ще Тетяна Алієва – дама самовпевнена. Вона вважає, що дизайну їй вчитися не треба, мовляв, сама собі талант. Так, жіночка заперечливо відповіла на запитання, чи не збирається вона поїхати за кордон повчитися.

"Ні, ні. Я думаю, що в мене добрий смак на дитячі речі. Мені це не треба", - впевнено заявила вона.

Таня Алієва вірить, що має добрий смак

До речі, своїх власних дітей Алієви одягають у брендовані речі. Так, найменша дитина пари, син Артем, якому нема ще і року, вже носить кросівки Gucci.

"Це все тато!" – сміється дружина Алієва Тетяна.

У свою чергу сам футболіст обмовився телеведучій Катерині Осадчій, що його жінка бере приклад з дружини британської зірки футболу Вікторії Бекхем.

"Катю, я тобі чесно скажу, - от правильно ти сказала про Вікторію Бекхем! – От Таня, вона теж хоче, щоби наші діти були схожі, ну як би… ну вона хоче… вона хоча набагато краще, щоби у наших дітей було набагато краще… Ну, це я не приховаю, це завжди вона казала і буде казати", - запевнив Алієв, який не підбирає висловлювання, зате трясеться над гардеробом своїх нащадків.

Дружина Алієва хоче, щоб у них було крутіше, ніж у Бекхемів
Алієви з дочкою Аліною

Втім, Тетяна Алієва очевидно зам‘ялася, коли чоловік "здав" пресі її уподобання. Тож замість визнати, що сімейство Бекхемів і сама Вікторія для Тані – взірець для наслідування, вона сказала:

"Не взірець, а мені просто подобається, як вона одягає своїх дітей, для мене це важливо. Я можу одягтися за дві хвилини, діти в мене одягаються годину. Це правда".

Причому жіночка настільки поведена на одязі для своїх трьох дітей, двох із яких вона народила у шлюбі з Алієвим, що дисциплінувала навіть няню.

"У мене няня це знає. Вона мені телефонує триста разів по телефону: "Таню, ці туфлі ми взуваємо чи не взуваємо Аліні? А це одягаємо чи не одягаємо? Щоб ти мене не сварила". Я їх всіх контролюю, для мене це важливо", - визнала Тетяна.

Але навряд чи Бекхеми посеред дня надворі будуть лузати насіння

Втім, фанатіння від зіркового подружжя Бекхемів для футболістів команди Суркіса – справжня пошесть.

Так, футболіст Горан Попов, як і Девід Бекхем, вирішив понабивати собі на тілі татуювання із іменами своїх дітей. Окрім того, македонцю на Великдень так припав до душі малюнок на якомусь рушнику у церкві, що він заволів і собі на плечі його від вторити.

Динамівець Горан Попов набиває на тілі татуювання, як Девід Бекхем
Гравець Суркіса набив і ім'я дитини, і малюнок з великоднього рушника

Інший гравець "Динамо" Мілош Нінковіч, в якого близько півроку тому народилася дочка Ангеліна, схоже, наслідує Бекхемів в іншому. Адже, коли Осадча запитала його дружину, чи не збирається та вкласти гроші чоловіка у якийсь свій бізнес, як це нині модно, серб сказав, як відрізав:

"Ще трьох народить – тоді побачимо!"

А футболіст Мілош Нінковіч хоче стільки ж дітей, як у Бекхемів

Нагадаємо, подружжя Девіда та Вікторії Бекхем виховує трьох синів і одну доньку. А Вікі вже давно називають іконою стилю.

Фото "Main People", "Комсомольської правди в Україні", footballpersons.at.ua, фото з сайту fcdynamo.kiev.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів