Для Лук'янова швидкість 240 км на годину - це не рекорд

23 липня 2012, 17:36

Регіонал Владислав Лук’янов, якому закидали романтичні стосунки зі співачкою Іриною Білик, плює на правила дорожнього руху та ганяє на своєму Audi" із забороненою швидкістю.

Причому сам депутат визнає, що перевищив швидкість, їдучи днями до Одеси. Однак стверджує, що не створював нікому перешкод на дорозі.

Про це він сказав "Українській правді", коментуючи викладене у Facebook фото.

На світлині, якою похвалився у соцмережі Лук’янов, видно, що він їде зі швидкістю 241 кілометр на годину.


"Потішила дорога на Одесу. 2:40 години і на місці", - написав депутат під світлиною.

Саме ця світлина привернула увагу на сторінці депутата

Як відомо, в Україні існує лише одна траса, на якій дозволено розігнатися максимально до 130 кілометрів на годину – Бориспільська.

Проте регіонал, схоже, знайшов собі виправдання.

"Коли ми їхали до Одеси і я був за кермом, ми вибрали відрізок дороги, де не було перешкод, інших автомобілів, і там я спробував, яку швидкість машина може набрати. Ми не створювали перешкод і загроз іншим учасникам руху, тому що їх не було", - сказав депутат.

Владислав тестував своє авто на максимальну швидкість

На уточнення про те, що за правилами максимально дозволеною швидкістю на Одеській трасі є 110 кілометрів на годину, депутат відповів:

"Якщо так вважати, то формально можна було б вважати, що це дійсно було порушення. Я не відмовляюся".

На запитання, чи погоджується він з тим, що порушив правила та їхав із забороненою швидкістю, Лук’янов відповів ствердно.

При цьому, за словами депутата, на шляху до Одеси його не зупиняли представники ДАІ і не штрафували.

Він підтвердив, що доїхав до Одеси за 2 години 40 хвилин, тобто в середньому рухався зі швидкістю близько 200 кілометрів на годину.

До того ж Лук’янов зазначив, що не має депутатських номерів.

"У мене машина зі звичайними номерами. Я не користуюся депутатськими номерами. У нас також не було ані проблискових маячків, ані машин супроводу", - сказав він.

Лук’янов додав, що його автомобіль "Audi" дозволяє розганятися до швидкості понад 300 кілометрів на годину.

"Найбільша швидкість, до якої я розганявся, це 310 кілометрів на годину. Це було на Бориспільській трасі", - зізнався регіонал.

На уточнення про те, що на цій трасі максимально можна розігнатися до 130-ти, Лук’янов відповів, що це було вранці.

"Ми обрали час, коли зовсім не було машин, траса була вільна. І ми досить швидко набрали 310 кілометрів", - зазначив депутат.

Торік Владиславу закидали роман з Ірою Білик

На запитання, чи не відчуває він відповідальності за потенційне створення небезпечних ситуацій на дорозі, депутат відповів:

"Технічні дані такого автомобіля дозволяють безпечно керувати машиною при швидкості 300 з гаком. Але це можна робити лише у ситуації, коли організована безперешкодна ситуація. Я обирав цей час – уранці – спеціально, щоб нікого не було і не було жодних перешкод, і я не робив нікому загроз".

Лук’янов також зізнався, що хотів би поїхати на спеціально облаштовану трасу для того, щоб випробувати свій автомобіль, але "на жаль", з початку цієї сесії і до закінчення цієї каденції у нього" не було вільного часу, хоча були пропозиції від європейських виробників авто".

На останок депутат запевнив, що зазвичай керує обережно, не створюючи перешкод на дорозі. Крім того, він пройшов школу екстремального водіння.

Регіонал також зізнався, що шкодує, що виклав фото своєї швидкості у Facebook і не думав, що це викличе "такий резонанс".

Фото з Facebook Лук'янова, з офіційного сайту Лук'янова, "Live Story"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів