Повалій зачитала "хвалебну оду" Януковичу та його команді. ВІДЕО

31 липня 2012, 10:40

Не для кого не секрет, що співачка Таїсія Повалій завжди підтримувала Партію регіонів на чолі з Віктором Януковичем. Її навіть називають улюбленою співачкою президента.

Але той факт, що Повалій посіла друге місце у виборчому списку партії після Азарова, дещо здивував.

Як відомо, 30-го липня відбувся з’їзд Партії регіонів, де співачка виступила з трибуни з хвалебною одою Януковичу та його владі.

Відео промови співачки оприлюднила "Українська правда".


Складалося враження, що Таїсія Миколаївна не сама писала промову, а лише прочитала її кілька разів перед виступом. Адже протягом 3-хвилинного спічу вона лише 3-4 рази відірвала очі від аркушу.

Цікаво, що вигляд співачки був дуже подібним до чорно-білого вбрання радниці президента Ганни Герман

Янукович слухав Повалій із задоволеною посмішкою чеширського кота.

Януковичу подобалося те, що казала Повалій

"Шановні учасники з’їзду! Я особисто знаю багатьох присутніх у цій залі. Знаю як людей цілеспрямованих, висококваліфікованих фахівців, успішних у своїй справі. Вірю, що саме такі люди здатні подолати багаторічне сповзання нашої країни на задвірки цивілізованого світу", - почала Повалій.

"Вони це демонстрували, наприклад, під час приготування і проведення "Євро-2012". Нові мости, дороги, сучасні вокзали та аеропорти. Зізнаюся: я перестала відчувати почуття сорому перед іноземними гостями прилітаючи з шикарних іноземних аеропортів у наш Бориспіль", - сказала співачка.

"Рада я, що наплив іноземних туристів продовжується і після "Євро". Вони були підкорені привітністю і гостинністю наших людей, красою наших міст. Звичайно, кожному із нас хотілося б якнайшвидше вирішити усі проблеми…" – не змогла закінчити фразу артистка, бо її перервали бурхливі оплески регіоналів.

Після цього Тая раптово засоромилася і російською мовою сказала: "Я первый раз, поэтому волнуюсь". І продовжувала далі свою підготовлену промову.

"…І досягти нормального рівня життя. Проте люди у нас мудрі. Вони розуміють, що минуло лише 2 роки, а скільки вже зроблено і головне – є прагнення і величезне бажання зробити ще більше", - не втомлювалася хвалити Повалій.

"Я також хочу подякувати шановному Віктору Федоровичу, Миколі Яновичу за турботливе ставлення до проблем нашого мистецького творчого цеху. За суттєву підтримку наших починань і задумів. Адже культурна галузь на сьогодні також підтримала велику підтримку від діючої влади", - сказала співачка.

Головні пердставники діючої влади - "улюбленці" Повалій - Азаров та Янукович

"Збереження та відродження національних традицій, стрімкий розвиток сучасної української культури – це результат наполегливої праці не лише влади, це ще одна із наших спільних перемог", - зазначила Повалій.

Віктор Федоровчи був у захваті

І наостанок зірка пафосно виголосила:

"Вірю в вас, Вікторе Федоровичу, і у вашу команду. Знаю вас як людину віруючу православну. Дуже хочеться, щоб і політика у нашій країні стала моральною. Щиро бажаю партії регіонів перемоги на виборах, тому що просто не бачу іншої політичної сили, здатної вивести Україну на шлях розвитку і прогресу".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео "Української правди" з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів