"Kazaky" сказали, чому приховують свою секс-орієнтацію

15 серпня 2012, 10:49

Поціновувачі кличуть молодиків із українського танцювального бойз-бенду "Kazaky" "прекрасними фуріями, що злетіли до людей із Олімпу". Їх вихваляють за те, як вони "розмовляють мовою візуального світу". Їхні обрубані рими на кшталт "Love me/Hate me/I don’t care" були б до речі серед музичного лушпиння "Євробачення".

Одним словом, їхні підбори впевнено стоять на землі. Це констатує видання "The New York Times", яке присвятила "Казакам" цілу статтю у серпні.

Наприкінці липня "Kazaky" на шпильках прогарцювали на щорічному заході "Гей-прайд" у Нью-Йорку. А от чи й їхнє це свято, хлопці воліють тримати у секреті.

Видання "The New York Times" взяло інтерв'ю в українських хлопців на шпильках

"Ми ніколи не відповідаємо на це запитання, бо намагаємось зберегти загадковий шарм", - пояснює через перекладача 31-річний Олег Жежель, якого видання назвало найбільш м’язистим членом колективу та de facto його лідером.


Напівоголені танцівники на підборах намагаються бути "незаангажованими" і не схилятися у своїй творчості ані до традиційної, а ні до нетрадиційної сексуальної орієнтації.

"Kazaky" не зізнаються, чи вони геї, чи ні - мовляв, так цікавіше

"Тут нема жодного натяку, пов’язаного зі статтю. Це лише танець та рух", - запевняє один із хлопців, 21-річний Кирило Федоренко.

За словами "казаків", в Україні "на них" ходять здебільшого дівчата, бо хлопці ще ніяковіють.

"Ми любимо нашу країну, але вона дещо консервативна… На наших концертах багато дівчат. Багато хлопців не приходять, бо бояться прийняти те, що бачать. Після виступу багато чоловіків підходять до нас і просять фото для своїх дівчат. Коли ж питаєш, а як її звати, хлопець не в змозі пригадати", - ділиться Жежель.

У деяких чоловіків перед цими хлопцями пам'ять відшибає

Готуючись до перфоменсу на "Гей-прайд", молодики репетирували на сцені нью-йоркського гей-клубу "XL". Причому передсвяткового ентузіазму в млявих, хоча й бездоганних, рухах танцівників помітно не було, зауважує видання.

"Ми попереджаємо людей, що на репетиціях не робимо нічого видовищного… Ми бережемо силу для справжнього виступу", - заспокоїв журналістів Жежель.

От хто добряче поганяв хлопців, змусив їх викластися на повну і понатирати собі мозолі, то це поп-королева Мадонна, яка зняла їх у своєму кліпі "Girls Gone Wild".

Танцюристи на шпильках викладаються на виступах - на репетиціях бережуть сили

"Наприкінці дня на зйомках наші ноги кровоточили, в нас були пухирі", - пригадує один із учасників, 28-річний Артур Гаспар.

"Але якщо Мадонна може повторити танок уп’ятдесяте, хіба ми не зможемо?" - додає він.

Сама ж поп-королева похвалила танцівників за серйозність, професіоналізм, і за те, що не вклякли перед лицем суперзірки світового масштабу.

"Працювати з "Kazaky" було дуже весело. Вони геть не ціпеніли перед зіркою. Коли вони прибули, то заходилися працювати, і були надзвичайно професійні. Вони поставилися до роботи серйозно, і були дуже скромними", - відписала Мадонна в електронному листі.

Мадонна ж похвалила "Kazaky" за те, що вони не вклякли перед лицем суперзірки

Утім, хоча хлопці і скромні, шанувальників їм не бракує. "Kazaky" вихваляються, що відколи їхній проект стартував, їм жодного разу не довелося танцювати в напівпорожньому клубі.

Що ж до планів на майбутнє, імовірно, за 10 років вони ще будуть "казакувати", а може, займуться продюсуванням молодих зірок.

"Одне точно: ми напевно не станемо лікарями", - обіцяє Жежель.

Фото з офіційного сайту гурту та скрін-шоти з "The New York Times"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів