Син Януковича за рік збагатів, але Ахметов знову всіх обставив

29 листопада 2012, 18:48

Мільярдер Рінат Ахметов очолив рейтинг найбагатших українців.

Свою версію найзаможніших опублікував журнал "Кореспондент", пише "Українська правда".

Олігарх Рінат Ахметов перемагає у рейтингу найбагатших українців 8 років поспіль. Втім, у порівнянні з минулим роком його статок скоротився на третину, з 25,6 мільярда доларів до 17,8 мільярда доларів.

№1 Рінат Ахметов

На другому місці з великим відривом слідує Ігор Коломойський. Його активи впали майже вдвічі - з 6 мільярдів доларів до 3,4 мільярда доларів.


№2 Ігор Коломойський

На третьому місці - новачок списку Вадим Новинський, який змінив у травні 2012-го року російське громадянство на українське. Його активи коштують 3,3 мільярдів доларів.

№3 Вадим Новинський

На четвертій сходинці опинився партнер Коломойського, Геннадій Боголюбов. Його підприємства оцінюються у 3,25 мільярда доларів.

№4 Геннадій Боголюбов

В цілому, як пише видання, статки першої п'ятірки списку сильно впали. Зросли лише активи Дмитра Фірташа, який отримав 5-те місце у списку: з 2,2 мільярда доларів вони підскочили до 3,2 мільярда доларів.

№5 Дмитро Фірташ

Видання зазначає, що перші п'ять осіб із "золотої сотні" сумарно володіють активами, які дорівнюють статками решти 95 учасників рейтингу разом узятих.

Як повідомляється у прес-релізі журналу, син президента Олександр Янукович за рік піднявся у списку 100 найбагатших українців із 70-го на 61-е місце. Його статки за цей час зросли зі 130 мільйонів доларів до 133 мільйонів доларів.

Старший син президента Януковича Олександр Янукович вже другий рік у списку найбагатших українців. І грошей в нього побільшало

Також видання зазначає, що практично кожна четверта людина у "золотій сотні" походить з Донецька й області. Регіон дає країні 25% багатих людей, в той час як в області живуть менше 10% населення країни.

Оцінка активів найбагатших проводилася "Кореспондентом" спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital.

Фото "Дусі", "Української правди", "Коментарі", "Публичные люди", з сайтів ua.dmitryfirtash.com та ukrday.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів