Сестра Льовочкіна виходить заміж і планує дітей

17 грудня 2012, 13:14

Романтична історія між депутаткою з Партії регіонів Юлією Льовочкіною та депутатом з партії "Батьківщина" Віталієм Чудновським добігає логічного "кінця". Парочка вирішила побратися і вже навіть планує спільних нащадків.

Про це у недільному ефірі програми "Світське життя" розповів соратник ув‘язненої Юлії Тимошенко, Чудновський.

Як писав ТаблоID у червні 2011-го року, між Чудновським та сестрою глави адміністрації президента вирували справжні пристрасті.

"Я скажу так відверто, що ми збираємося одружитися, просто не буду казати коли", - відтараторив Чудновський на камеру.


Чудновський про Льовочкіну: "Я скажу так відверто, що ми збираємося одружитися..."

Депутат запевнив, що розмежовує особисте і політику і все списав на кохання.

"У нас серйозні стосунки. І можу сказати, що наші особисті стосунки ніяк не впливають на наші політичні погляди. Повірте, буває і так, що вона в Партії регіонів, а я – не в Партії регіонів, я і надалі перебуваю у "Батьківщині", і надалі у партії "Батьківщина"… Тому, ну ось так от. Кохання – що ж тут вдієш", - посміхнувся Чудновський.

При цьому депутат визнав, що вже освідчився сестрі Сергія Льовочкіна, з якою зустрічається вже 2 роки.

"Я зробив пропозицію руки і серця. Не знаю, наскільки це було романтично… Це було звичайно, тому що ми все ж таки два роки разом. Ми вже давно вважаємо одне одного чоловіком і дружиною", - наголосив Віталій.

За словами Чудновського, його роман з регіоналкою триває вже два роки, і він і так називає її дружиною

Втім, Чудновський не зміг однозначно відповісти на запитання, чи весілля планується пишне, із купою родичів, чи ні. Хоча, судячи з відповіді депутата, слід очікувати на гучну гулянку.

"Ну, складно на це відповісти, тому що ми з одного боку хочемо бути вдвох, з іншого - розуміємо, що багато рідних і друзів, які хотіли б бути разом з нами і, мабуть, образяться, якщо ми не будемо їх запрошувати", - припустив він.

А на зауваження, що тепер Чудновський може розраховувати на стрімку політичну кар‘єру, адже у його нареченої впливовий брат – глава адміністрації президента Януковича Сергій Льовочкін, він відповів так:

"У нас з її братом поважні стосунки. Він чудово розуміє, що я кохаю його сестру, і знає, що його сестра кохає мене. Для мене абсолютно неважливе моє майбутнє кар‘єрне зростання, для мене важливі, мабуть, нашій майбутні взаємини і наша сім‘я".

Чудновський запевняє, що не сподівається отримати блат від Сергія Льовочкіна

При цьому Чудновський зізнався, що вони з Льовочкіною вже планують дітей.

"Плануємо", - якось майже односкладно відповів Чудновський.

А ще Віталій вирішив розтлумачити усім, що дарма його називають охоронцем Тимошенко.

А ще депутат зізнався, що вони з Льовочкіною вже планують дітей

"Я ніколи не був охоронцем Юлії Тимошенко. З 2004-го року я координував деякі дії на Майдані, які були необхідні там у зв‘язку з революцією – ну, так вийшло. Потім у 2005-му році я був радником, коли вона була прем‘єр-міністром. І після цього я координував дії всієї безпеки і охорони. Те, що я перебував із нею часто і бачив, як відбуваються дії з охорони… Ну, з легкої руки деяких журналістів мене назвали охоронцем. Але я не вважаю, що це образливо, ну… це таке", - сказав він.

Також Чудновський запевнив, що про свій роман із Льовочкіною він Юлії Володимирівні розповів, і вона буцімто все зрозуміла.

"Я до останнього був і в судах, і всюди, приїжджав туди. І, природно, мене, як і всіх, не пустили. Я передав їй кілька листів, отримав від неї декілька листів. Вона розуміє і знає, що наші близькі стосунки із Юлею… Ну, я їй пояснив, що стосунки мої з моєю майбутньою дружиною жодним чином не впливають на мої стосунки з нею. Я не вважаю, що я якимось чином її обдурив або зрадив. І у той же час вона, в цілому, це зрозуміла і мені написала досить теплого листа", - запевнив він.

Про свій роман з регіоналкою соратник Тимошенко відзвітував екс-прем'єрці

Нагадаємо, понад рік тому ТаблоID отримав підтвердження бурхливих стосунків між Льовочкіною і Чудновським. Тоді депутат Тимошенко написав регіоналці в парламенті: "Все нормально. Я люблю тебя. И мне так хреново. Бл***ть".

Стоп-кадри з відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів