Джанабаєва з Бушміною: Ми усі були залежні від "ВІА Гри"

Середа, 6 лютого 2013, 16:35

Дві останні солістки вже неіснуючого гурту "ВІА Гра" Альбіна Джанабаєва та Єва Бушміна досі важко усвідомлюють те, що тепер вони самі по собі.

Відтепер вони незалежні, вільні, але дещо розгублені.

Альбіна зараз переважно відпочиває, аналізує своє життя та приділяє час синові. А Єва – повна творчих сил та енергії, готує нові сольні пісні та експериментує з образом.

В інтерв’ю "Теленеделе" співачки розповіли про своє життя після "ВІА гри".

"Коли я зрозуміла, що групи більше немає, у мене виникло дуже дивне відчуття. Розумієте, останні кілька років "ВІА Гра" була моїм життям. Все, що про неї говорили, писали, я сприймала так, як ніби це про мене", - зізнається Єва Бушміна.

"Для мене група була на першому місці. Ми всі, і я в тому числі, перебували в залежності від "ВІА Гри"... Ми дуже один одному довіряли, багато часу проводили разом, жили сім'єю. Наше життя було розплановане і розписане до останньої хвилини, ми завжди знали, що буде далі", - каже Альбіна.

Єва та Альбіна розповіли про життя після "ВІА Гри" 

Звичайно, у групі за дівчат усе вирішували продюсери. Костянтин Меладзе писав їм пісень, менеджери організовували виступи. Від солісток вимагалося лише виходити на сцену и співати.

"Ми всі до цього звикли, і починати нове життя ой як нелегко. Для мене незвично опинитися поза колективом, поза цього ритму, поза постійного спілкування. Але не можу сказати, що це погано. У мене філософський настрій. Я вперше за багато років озирнулася, подивилася на себе з боку. Мені дуже цікаво жити зараз без групи", - ділиться Джанабаєва.

До того ж, Альбіна дозволила собі відпочити стільки, скільки захоче.

"Поїхала далеко до моря, купалася, засмагала, у мене була повноцінна відпустка. Зараз я поступово входжу у колишній ритм, але поки ще дуже повільно. У моєму розкладі - спорт, масаж, відпочинок. І найголовніше - я можу займатися дитиною стільки, скільки хочу, вперше за багато років", - розповідає співачка.

Альбіна зосередилася на собі і своєму сині 

Тим часом Єва активно зайнялася сольною кар’єрою.

"Тепер я можу експериментувати зі своїм образом", - радіє дівчина.

А ось її екс-колега не планує кардинально мінятися.

"Мені здається, що дівчина просто зобов'язана бути жіночною і на сцені, і в житті. Можливо, я переросла цей підлітковий бунт і почуваюся комфортно, мене не кидає з боку в бік. Тож, звичайно, збираюся, виходячи на сцену, трохи експериментувати, але досить помірковано. Голитися наголо не буду точно!" – зауважує Альбіна.

За словами дівчат, вони не переймаються тим, що поза гуртом можуть не досягнути великого успіху.

"Мені ніколи і нічого не давалося просто так, не підносилося на тарілочці, кожне досягнення - плід моїх праць. І якщо на новому шляху чекають невдачі - вони не перші в житті, тому навряд чи травмують мене. Шоком це не буде. Ось та популярність, яка на мене звалилася відразу, як тільки я прийшла до "ВІА Гри", шокувала", - каже Бушміна.

 Єва не боїться невдач

"Опинившись в групі, що існувала до мене майже дев'ять років, я раптом стала неймовірно значущою для всіх. Мене розглядали під лупою, вивчали, писали про мене - просто тому, що я опинилася частиною колективу. Ще нічого не заспівавши, не станцювавши, ніде не знявшись, я стала об'єктом обговорень. До цього я не могла звикнути дуже довго. Це лякало", - зізнається дівчина.

На відміну від Бушміної, кар’єрою Джанабаєвої пообіцяв займатися Костянтин Меладзе.

"На словах наша домовленість залишається в силі, але поки нічого конкретного сказати не можу. Мені надходять цікаві пропозиції, готується новий проект на телебаченні, зараз все на стадії переговорів", - розповідає Альбіна.

"Костянтин і мені сказав: "Потрібна буде допомога - звертайся!" Але поки я хочу спробувати зробити що-небудь самостійно. Тож свій "дзвінок другу" прибережу на потім", - додає Бушміна.

 Меладзе запропонував допомогу обом своїм екс-підопічним

Дівчата вже казали, що про розпад гурту знали набагато раніше, ніж це стало відомо пресі. Але не очікували такої бурхливої реакції своїх родичів та друзів.

"Я навіть не очікувала, що буде такий шквал дзвінків. Родичі сподівалися, що це всього лише газетні плітки, і дзвонили мені, впевнені, що я зараз швиденько все спростую. Я ж не обговорювала ні з ким з них справи, які відбувалися в групі останнім часом, тому для них новина була дійсно карколомною", - ділиться Джанабаєва.

"Я постаралася підготувати батьків заздалегідь, тому що фінал був очевидний задовго до того, як про нього почали писати ЗМІ. Батькам, і бабусям особливо, було важко цю новину сприйняти, для них наш розпад став чимось схожим на катастрофу… Я їх заспокоювала, пояснювала, що для мене-то якраз це не кінець світу, навпаки - відкриваються нові перспективи. Не треба, говорю, ніякого трауру - все прекрасно", - розповідає Єва.

 Родичі і друзі співачок дуже переживали через закриття гурту

Цікаво, що новина про кастинг до нової "ВІА Гри" далася Альбіні не так вже й легко.

"Потрібно володіти величезною силою духу, щоб спокійно сказати собі: "Дуже добре, нехай група буде далі, але без мене". Буду з вами чесною: я на шляху до цього, на вірному шляху. Але сказати, що мене це зовсім залишило байдужою, не можу. Адже я стільки років була частиною проекту. Втім, я безмірно поважаю Костянтина і приймаю будь-яке його рішення", - зазначила співачка.

"Нам усім потрібно було серйозне перезавантаження - і мені, і Альбіні, і Костянтину. Ми довго думали. Костянтин прийняв рішення йти далі з новим складом, я у цей самий час зрозуміла, що хочу працювати сольно. Тому мене рішення Костянтина вже не схвилювало", - запевняє Бушміна.

Єва також каже, шо не спостерігатиме за кастингом до нової "ВІА Гри".

"Ті критерії, якими керувалися раніше, вже не працюють. Це буде інша, нова група, яка почнеться з нуля", - каже дівчина.

На останок дівчата зізналися, що якби могли повернутися у минуле, вони б нічого не стали змінювати і так само пішли б на кастинг до "ВІА Гри".

Фото "Теленедели", "Экспресс-газеты", "Delfi.ua"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів