Кароль завела кримінальну справу на банк, який вкрав її гроші

Понеділок, 25 лютого 2013, 11:17

Співачка Тіна Кароль зізналася, що банк, обличчям якого вона була, вкрав її заощадження. Зірка завела кримінальну справу та сподівається повернути гроші.

А ще Тіна з'їздила у гастрономічну подорож до Італії, щоб наїстися сиру.

Про це Кароль розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Як виявилося, банкам не можуть довіряти навіть такі публічні люди, як Тіна Кароль. Адже співачка поклала в один з банків свої заощадження, а за деякий час не змогла їх забрати.

"Як не смішно, але це банк, обличчям якого я була, і саме виключно по дружбі. Коли мій чоловік перебував в Ізраїлі, він дав мені завдання покласти гроші в банк, тому що ти їдеш на гастролі і вдома нема нікого, це небезпечно. Коли якоїсь чудової миті ми прийшли забирати свої гроші з найбільш "надійного" банка, у нашій комірці нічого не було", - каже Тіна.

 Банк вкрав у Тіни гроші

До слова, якщо пошукати у мережі, виходить, що Кароль рекламувала "Альфа-банк". Хоча сама артистка назву банку не оприлюднила.

"Насправді, я знаю, що таке буває, у людей дійсно зникають гроші, прикраси, документи. Довести щось складно, тому що не має опису того, що ти кладеш", - зауважила зірка.  

"Більше того, я дізналася, що в цьому банку керівниця відділення кримінальна, за таку саме справу вже відсиділа термін. А зараз вона голова відділення. По-перше, це незаконно, а по-друге, Юля, я відкрию цю таємницю, ми знайдемо, що це зробили ви. До вас звернення", - заявила Тіна.

Кароль разом з чоловіком порушили кримінальну справу проти банку-крадія.

 Тіна звернулася до правоохоронних органів з надією повернути гроші та покарати винних

"Проблема на стадії вирішення. Ми відкрили кримінальну справу, і я сподіваюся, що ми дійсно зможемо залучити сили максимальні для того, щоб міліція все-таки вирішила це питання. Тому що, на мій погляд, справа не ведеться. Я не знаю, хто кому скільки відстібнув", - зазначила співачка. 

Тіна не назвала, скільки саме грошей в неї вкрали.

"Це багато грошей, які ми заробляли своєю тяжкою працею. Молодою родиною. І звичайно, для нас це струс", - сказала вона.

А поки міліція начебто розбирається зі справою Кароль, вона влаштовує собі гастрономічні подорожі.

Так, нещодавно Тіна повернулася з Італії, куди їздили куштувати свій улюблений сир.

В Мілані Тіна не стільки займалася шопінгом, скільки їла сир 

"Це була романтична подорож, і гастрономічна, і поїздка з метою що-небудь прикупити. Я обожнюю сир буратто, його у нас в Києві часто не зустрінеш, це підвид моцарелли, дуже калорійно, дівчата, але я не можу себе стримати. Я коли бачу буратто, я просто втрачаю глузд", - поділилася Кароль.

Фото Дмитра Амідова для ТаблоID та фото, надане прес-службою Кароль


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів