"Свободівець" Мірошниченко: Із задоволенням познайомлюся з Куніс

11 березня 2013, 11:25

Один із лідерів партії "Свобода" Ігор Мірошниченко запевнив, що не ображав голлівудську актрису Мілу Куніс, а навпаки – залюбки з нею б познайомився.

Крім того, політик розповів, чому пішов з посади прес-секретаря Національної збірної з футболу у депутати.

За словами Мірошниченка, у Верховній Раді йому більш зрозуміло, що треба робити, щоб змінити країну.

"У Верховній Раді я можу на законодавчому рівні щось міняти. Тому що в нас видовище створюють, а хліба для народу немає. Найголовніші шоу попереду. Шоу, пов’язані із законотворчою діяльністю", - заявив депутат у програмі "Світське життя".


Як відомо, саме депутати "Свободи" дуже часто зчиняють бійки у Раді, тому регіонали, на думку, Мірошниченка, їх бояться.

"Судячи з усього, довго доведеться їм качатися, вже два чи три місяці ми практично не бачимо так званої більшості у Верховній Раді, вони приходять, дивляться на нас, розуміють, що підготовка явно недостатня і повертаються до тренувальних залів", - зазначив політик.

На думку Мірошниченка, регіоналам ще качатися і качатися

Він також розповів, що вдягається залежно від того, чи планується блокування Ради.

"Мене дружина питає: "Сьогодні буде блокування трибуни чи ні? Якщо буде, значить треба одягати гіршу краватку і гіршу сорочку", - зізнався екс-прес-секретар Національної збірної.

Він також додав, що жодної сорочки поки що не пошкодив, лише одні штани.

До того ж, Мірошниченко не збирається позбуватися свого довгого волосся.

"Це мій стиль. Усі знають, якщо патлатий – значить Мірошниченко, до нього підходити не варто. А так, можуть помилитися адресою і отримати на горіхи", - поділився Ігор.

Ігор не боїться, що у Раді його можуть схопити за пасма

Що ж до скандального висловлення Мірошниченка стосовно "жидівки" Міли Куніс, то він стверджує, що не мав наміру образити актрису.

"Це слово (жидівка) є природнім, питомо українським, і в україномовному середовищі воно не несе жодного образливого змісту", - наголосив Мірошниченко.

Нагадаємо, у листопаді "свободівець" на своїй сторінці у соцмережі написав про Куніс наступне: "Вона не українка, а жидівка за походженням. Цим пишається, і зірка Давида їй в руки. Тільки от про країну, в якій народилася – ні пари з вуст і жодного позитиву. Тому вважати її своєю – язик не повертається. Хай любить собі Гамерику та Ізраїль, і не треба її ліпити до України".

А зараз Мірошниченко вже по-іншому каже про Мілу.

"Я пошкодував, що не маю можливості зустрітися з Мілою Куніс і пояснити, що dirty Jewish (так переклала західна преса) і Jewish – це різні речі. І про брудну жидівку я нічого не говорив. Тому іще раз кажу – переказуйте Мілі вітання, я із задоволенням з нею познайомлюся", - заявив Мірошниченко.

Ігор вже змінив своє ставлення до Міли?

На зауваження ведучої про те, що в Україні багато олігархів-іудеїв, політик сказав:

"Якщо говорити про Національну збірну з футболу – хто мене запросив на цю посаду? Григорій Суркіс. Він мене особисто запросив, і в мене з ним і сьогодні абсолютно нормальні стосунки. І до речі, що найцікавіше, цю історію мало хто знає, одна з причин, чому Суркіс мене запросив на посаду прес-секретаря Національної збірної - він хотів, уявіть собі, аби я допоміг Олегу Володимировичу Блохіну опанувати українську мову".

Нагадаємо, після того, як Мірошниченко назвав Куніс жидівкою, західна преса про це написала, а євреї усього світу стали на захист актриси.

Фото з Facebook Мірошниченка та фото АР з сайту "Ohmygossip.com"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів