Клуб для депутатів: алкоголь, жінки та "розкіш спілкування"

Вівторок, 2 квітня 2013, 10:50

Відтепер депутати з різних фракцій зможуть проводити час поза Верховною Радою. У найдорожчому готелі столиці для них створили "Парламентський клуб", метою якого заявлене спілкування та формування політичної культури.

Принаймні так кажуть члени клубу Оксана Білозір та Олег Зарубінський.

Насправді ж це більше схоже на світський раут з алкоголем, красивими жінками, музикою та вишуканою їжею.

У програмі "Анжеліка і депутати" на телеканалі ТВі розповіли про клуб для народних обранців.

"Парламентський клуб" – це така собі ложа, де збираються депутати різних скликань. Крім того, туди приходять нарядні жінки, щоб скрасити дозвілля можновладців.

Це більше схоже на можливість познайомитися з жінками, аніж на формування "політичної платформи" 

За словами організатора клубу Олександра Ржавського, у такій атмосфері легше домовлятися та спілкуватися про політику.

"Влада – це "текучка", ви ж самі знаєте: постійно якісь справи, до глибинних справ часто не доходить. Якраз для цього і створено "Парламентський клуб", – розповів Ржавський.

Політичний аналітик Дмитро Видрін вважає, що ідеєю цього клуба є ідея краси.

"Будь-який клуб концентрується довкола певної ідеї: нічний клуб – довкола ідеї когось зняти: мужчини, жінки, стосунки статей. Але більшість нормальних клубів концентрується на ідеї краси... Думаю, довкола краси людських стосунків, які не залежать від політики", –зуважив Видрін.

А це, певно, і є втілення "ідеї краси" 

Колишній народний депутат і екс-прем'єр Валерій Пустовойтенко каже, що раніше клуб фінансувався з кількох джерел, а тепер усе лежить на плечах Ржавського.

"Можу сказати, що клуб ніколи не існував за державний кошт. Він існує винятково на кошти членів клубу", – запевняє зі свого боку організатор.

Депутати тепер тусуються окремо від інших селебрітіз 

Депутатам – і нинішнім, і колишнім – таке дозвілля прийшлося до смаку.

"Парламентські клуби – вони є новою політичною платформою, де можна поза всілякими вподобаннями, партійними зобов'язаннями проводити світські раути, по-новому представляти політику України. В рамках таких заходів і формується політична культура ", – сказала екс-депутат Оксана Білозір.

Білозір справді вірить, що тут формується політична культура? 

"Екзюпері казав, що найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування... Місія, як мені здається, цього клубу – це моделювання нормального спілкування, людяного спілкування", – зазначив регіонал Олег Зарубінський.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео ТВі з YouTube


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів