Окунська: Збагачення не було метою судів з Власенком

8 квітня 2013, 14:56

Скандальна екс-дружина адвоката Сергія Власенка Наталія Окунська впевнена, що сила людини полягає у розумі та порядності.

Вона особисто стала сильнішою та мудрішою завдяки судам з екс-чоловіками. Але запевняє, що судилася не з метою збагачення, а через принципи.

Про це Окунська розповіла у "Сніданку з 1+1".

На запитання, чи усі люди можуть стати сильними, Наталка відповідає – так.


"Це приходить з досвідом, з мудрістю, з віком", - ділиться Окунська.

Себе екс-модель слабкою, звісно ж, не вважає. І наголошує, що ніколи не прагнула викликати співчуття і жалість.

"Я ніколи в житті не хотіла викликати жалість в людей. Мені здається, таким людям подобається почуватися жертвою, і таким чином вони йдуть від відповідальності. Мені здається, що жалість не найкраще почуття, можна щось порадити, але жаліти не варто нікого", - запевняє Окунська.

Окунська вважає себе сильною та порядною людиною

Також Наталка каже, що сильна людина не обов’язково має бути суворою та жорсткою.

"Вона може бути доброю, порядною, веселою, і це абсолютно не взаємовиключні поняття. Мені здається, що насправді сильна людина здатна зображувати слабкість, для того щоб просто не відлякувати людей", - зауважує Окунська.

На думку екс-моделі, у нашій країні чоловіки сильніші за жінок.

"В Україні сильніший чоловік. Тому що так природою закладено, чоловік має бути набагато сильнішим, розумнішим за жінку, і якщо є слабкі чоловіки, мені здається, це просто якесь пристосовування для того, щоб було легше. Насправді чоловіки сильні", - вважає Окунська.

Наташа вірить в те, що чоловіки сильніші за жінок

Крім того, Наталя проти гендерної рівності.

"Я категорично проти унісексу, я називаю це так, тому що все-таки жінка має залишатися жінкою, а чоловік чоловіком. І чоловік все-таки має бути головним", - заявляє Окунська.

На запитання, що її зробила сильною та щасливою, Наташа відповіла:

"Народження дітей зробило мене щасливою, а сильною мене зробила моя судова історія, на жаль".

Діти зробили Окунську щасливою

"Я б ніколи у житті не повірила, що взагалі зі мною може таке статися, але ця історія зробила мене набагато мудрішою, розумнішою, витриманішою, спокійнішою, і я, насправді, вдячна, що зі мною це трапилося, ніколи до цього не ставилася як до негативної історії. Це чудовий досвід для мене", - зазначає Окунська.

До того ж, колишня дружина Власенка каже, що кохання між ними все-таки було.

"Зараз вже складно сказати, я думаю, що воно все-таки було, бо інакше я б не народила дитину від цього чоловіка. Після розлучення я залишилася без нічого, і в мене хотіли відсудити моїх дітей. Ця історія триває вже 4,5 роки. На щастя, вона вже підійшла до фіналу, щасливого для мене. Я виграла усі суди, виграла розподіл майна, виграла те, що зі мною залишилися мої діти. В принципі, все дуже добре, усе чудово", - запевняє Наталя.

Колись Власенко з Окунською кохали одне одного... Але зараз важко у це повірити

Окунська також наголошує, що розпочала судитися з Власенком не через гроші.

"Мною ніколи не керувало бажання збагатитися за рахунок цієї історії. Скоріше за все, це була принциповість. Мені просто хотілося якоїсь справедливості. Але в жодному разі не бажання заробити на цьому гроші", - заявила Наталя.

А коли Окунську запитали про те, яким чином в неї виходить виховувати 4-х дітей і при цьому добре виглядати та бути реалізованою (не зрозуміло в чому), жінка відповіла:

"Найголовніша порада, яку я завжди даю усім жінкам, - ніколи не можна забувати про себе, тому що я достатньо довго це робила, і потім дуже сильно про це шкодувала, тому що я втратила дуже великий шматок життя просто тому, що я забула про себе. Я забула, що це моє життя, що жити треба заради себе, що треба припинити слухати те, що про тебе думають, кажуть і прийняти те, що це наше єдине життя, яке ми маємо прожити так, щоб нам самим не було соромно".

Схоже, Окунській зовсім не соромно за своє життя...

А виховування одразу 4-х різних за віком дітей, за словами Окунської, робить її життя цікавішим.

"Це допомагає постійно балансувати між ними і навчатися з кожним з них чогось нового для себе. Я вчуся в них, вони вчаться в мене, і саме те, що вони абсолютно різні, це робить моє життя дуже цікавим", - зауважила екс-модель.

Нагадаємо, нещодавно Онкуська повідомила, що вийшла заміж за кохання своєї молодості Германа Блінова. Екс-модель запевнила, що дуже щаслива та бажає щастя своєму колишньому чоловіку - Сергію Власенку.

Фото "Гламурчіка", "Bestin.ua", "Camelgroup", ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів