Скрипка: Політики безпорадні, і це добре. ВІДЕО

Середа, 17 квітня 2013, 11:33

Лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка упевнений, що безпорадність політиків сприяє зміцненню громадського суспільства в Україні. Він радить не покладатися на владу, а робити щось своє.

Також музикант вважає, що Помаранчева революція була дана Богом для того, щоб люди повірили у свої сили.

Про це та про свій журналістський досвід Скрипка розповів у програмі "Проти ночі з Павлом Шереметом".

На запитання ведучого про те, чи не збирається Олег податися у журналістику, музикант розповів, що якось мав цікавий досвід. Але ставати журналістом поки не збирається.

"Якось я влаштував таку провокацію – працював як журналіст, коли французька трупа приїхала з шоу "Нотр-Дам де Парі". Вони проводили репетицію і прес-конференцію. Мені як артистові було цікаво побути в ролі журналіста. Знаєте, чоловіки завжди хочуть відчути, що відчувають жінки, а я, як артист, хочу відчути, що відчувають журналісти", - почав Скрипка.

 Скрипці було цікаво побути у шкурі журналістів

Отже, Олег попросив французьких артистів заспівати українською пісню "Як тебе не любити, Києве мій".

"Я почав ставити запитання французькою мовою про те, що, мовляв, ви співаєте прекрасною французькою… і чи не хочете ви заспівати українською? Вони відповіли, що хотіли б, але до цього треба довго готуватися. Тоді я кажу: в мене все готово. Дістаю баян і даю їм французьку транскрипцію пісні "Як тебе не любити, Києве мій". Вони кажут: "Це не похабщина?" Кажу, що це гімн Києва", - розповів музикант.

"Вони відразу розклали композицію на чотири голоси і заспівали. Їм дуже сподобалася мелодія. Потім ця трупа мала виступ у нашому Палаці спорту, і от коли вони завершували, то вже співали на сім голосів цю пісню з моєї подачі", - похвалився Скрипка.

 Олег примусив французів заспівати українською

На зауваження ведучого про те, що люди чекають від музикантів чогось революційного, а музиканти мовчать, Скрипка зазначив:

"Ми живемо насправді у прекрасний період, тільки це треба усвідомити. Зараз період будування громадського суспільства. Політики безпорадні, вони нічого не можуть нам запропонувати, і це правильно. І багато людей почали розуміти це, перестали скаржитися на уряд і просто роблять свою справу".

Музикант вважає, що безпорадність політиків сприяє зміцненню громадського суспільства 

"Слава Богу, у нас була Помаранчева революція. Вона була нам дана Богом, щоб ми повірили у свої сили. Потім у нас був період розчарування, розпачу, він нам Богом був даний для того, щоби ми нарешті свої сили, в які повірили, почали використовувати, не спиратися на чиюсь зовнішню допомогу, а на власну ініціативу", - додав лідер "ВВ".

"Вважаю, що не треба розраховувати чи перекладати ініціативу на якихось музикантів, робіть самі", - підсумував Олег.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео ТВі з YouTube, фото на титулці "Bestin.ua


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів