Добкін став батьком Дівєєва-Церковного

2 липня 2013, 15:18

Губернатор Харківщини Михайло Добкін став хрещеним батьком телеведучого Олексія Дівєєва-Церковного.

Як це люблять вітчизняні тусовщики, новину про таїнство слід розтрубити на увесь світ. Ще й фото показати. Що й було зроблено на сторінках видання "Бульвар Гордона" у рубриці "Бог у поміч!".

Якщо хресним батьком 38-річного Олексія став матюкливий мер Добкін, то на роль хрещеної погодилась відома актриса Лариса Удовиченко.

Ну й обряд хрещення Дівєєв-Церковний довірив провести не рядовому священнику, а Митрополиту Київському і всієї України Володимиру.


"Рішення хреститися прийняв ще наприкінці минулого року, після участі в "Останньому герої" на ICTV. Я завжди вважав себе віруючою людиною, та й прізвище відповідне..." - заявив Олексій.

Дівєєв-Церковний вирішив похреститися

"Думав у Дівєєво з'їздити, щоб там провели обряд, але тут надійшла пропозиція, щоб хрестив мене Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Володимир. Звичайно, ідея припала мені до душі: це свята людина, і те, що він зробив таку честь... Загалом, я вирішив, що хреститися треба у нього і як можна швидше (скільки ще тягнути?), а у Дівєєво можу і потім з'їздити як паломник", - додав він.

Обряд пройшов у Свято-Преображенської церкви в селі Нещерів на Київщині, де є купіль для хрещення дорослих.

Добкін і Удовиченко стали батьками для Олексія

Як запевнив Дівєєв-Церковний, він собі хрещених батька й матір обирав ретельно і серед найближчих людей:

"Михайло Маркович - це людина, з якою ми давно обговорювали тему хрещення, він кілька разів спілкувався з архієпископом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром, особистим секретарем митрополита, говорив про дату, можливостях і так далі...".

"Лариса Удовиченко теж давно була мною запрошена, і з вибором дати хрещення ми підлаштовувалися саме під неї, тому що в щільному знімальному графіку актриси складно знайти хоч яке-небудь вікно", - додав він.

Телеведучий не втримався й похвалився своїм хрещенням

На запитання, як Лариса Іванівна поставилася до пропозиції стати хрещеною мамою вже дорослого чоловіка, Олексій відповів:

"А що тут такого? Вона сказала: "Молодець, давно пора! Розумію, що це велика відповідальність, але я готова її за тебе нести".

Тусовщик зазначив, що хрестини відзначив не так пишно, як хотілося б.

"Багато друзів не змогли приїхати: у дітей якраз випускні. Тому посиділи у вузькому колі:

була екс-солістка "ВІА Гри" Санта Дімопулос, яка брала участь у мене в конкурсі "Міс Україна-Всесвіт", Марина Кулешова, з якою я здружився на проекті "Останній герой", прекрасна одеська співачка Наталія Радковська", - розповів він.

Схоже, Дівєєв-Церковний пишається своєю дружбою з Добкіним. Так, нещодавно телеведучий виклав фотографію зі своїм новим "татусем" зі спільного відпочинку в Криму.

Фото "Бульвар Гордона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів