"Палац" Кузьміна утримують за кошти платників податків

5 серпня 2013, 13:58

Маєток першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна у "Пущі Водиці" охороняється та прибирається за рахунок платників податків.

Про це пише у своєму блозі на "Українській правді" журналіст Тетяна Чорновол.

"На цих фото можна побачити "скромний будиночок" першого заступника генерального прокурора, який все життя присвятив службі в органах. Можливо саме тому у нього не знайшлося коштів, щоб купити під Києвом землю за ринковою ціною і він обгородив високим парканом пару гектарів державної землі", - пише автор статті.

Як зазначає Чорновіл, спочатку Кузьміну як цінному працівнику генпрокуратури була виділена "державна дача" - стара дерев'яна халупа. Потім він запропонував Державному управлінню справами за свій кошт її "реконструювати". Коли ДУС дало добро, Ренат Рафаїлович звів цілий маєток.


"А далі ДУС на суму вкладених в "реконструкцію" інвестицій по-суті довічно звільнив Кузьміна від сплати оренди за проживання в комплексі "Пущі-водиці". Тобто йому не лише дісталася безкоштовно велика земельна ділянка в сосновому лісі (ціна якої понад мільйон доларів), а також за кошт держави його охороняють, забезпечують послугами садівників, прибиральниць", - зазначає Чорновол.

"Задля цього платники податків щороку платять за утримання "Пущі-Водиці" 16 мільйонів гривень", - уточнила журналіст.

Нагадаємо, влітку минулого року Кузьмін розповів, що хабарі беруть усі працівники правоохоронної системи та зазначив, що ніколи не платив за своє просування у кар’єрі.

Фото з блогу Чорновол, фото на титулці з сайту lenta-ua.net


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів