Хрещеник Тимошенко мітить у президенти і не шанує українську культуру

19 серпня 2013, 16:37

Син куми Тимошенко Наталії Ветвицької - Олександр хоче стати президентом України. Однак 17-річний юнак не шанує українську культуру і відкрито про це каже.

Зараз похресник Юлії Володимирівни навчається в Лондоні та мріє вступити в один із топових британських вишів.

Про свої плани на майбутнє син Ветвицької розповів "ТСН. Особливе".

Зараз Олександр Юсупов навчається в Англії у приватному лондонському коледжі, але майбутнє пов'язує винятково з Україною, якою хоче керувати.


На канікули юнак прилетів до мами, з якою відсвяткував свій день народження.

Похресник Тимошенко провів канікули зі своєю світською матусею

Подарунком Ветвицької сину став похід у ресторан та багато інших речей. Сашко зауважив, що зазвичай нічого особливого у матері не просить, тому вона дарує на свій смак.

Зате хрещена хлопця, Юлія Тимошенко сформувала чи на всю його бібліотеку, бо на усі дні народження дарувала йому виключно книжки.

Тимошенко дарувала Сашкові тільки книжки - каже Ветвицька

Утім, зараз екс-прем'єрка не має можливості вітати Олександра.

"Ну, знову ж таки - це обставини. Ми вплинути на них ніяк не можемо. Востаннє вона зв'язувалася зі мною до того, як обставини змусили її вже обмежити своє коло спілкування. А так от час, коли вона ще була на волі, не було року, щоб вона не привітала", - розповіла Ветвицька.

Ветвицька дарує сину багато різних речей, про які він не просить

Зараз син Ветвицької мріє вступити до одного з найпрестижніших закладів Британії. А ось про дівчат начебто не замислюється.

"Я вважаю, що до 18 років – це безглуздо", - зазначив хлопець.

Натомість Олександр похвалився своїми досягненнями в іншій сфері.

"До 17-ти років я встиг стати членом молодіжного Європейського парламенту, встиг створити свою молодіжну організацію", - поділився успіхами хлопець.

Хрещеник Леді Ю у свої 17 не думає про дівчат

Тож після закінчення університету син Ветвицької хоче повернутися до України і зайнятися політикою.

"В Україні, в принципі, треба усе змінювати кардинально", - сказав юнак.

У своїй команді Юсупов не проти бачити і хрещену, але розуміє, що це буде не просто.

"У неї підхід дуже ліберальний, демократичний. У мене ж підхід більш консервативний, більш суворий. Я вважаю, що потрібно в першу чергу займатися державою в цілому", - зазначив Оленксандр.

До речі, як для майбутнього політика хлопець є занадто безапеляційним. Принаймні такий висновок можна зробити після його заяви стосовно українського фольклору та культури.

Ветвицька виростила майбутнього президента?

В останньому ефірі програми "Багаті теж плачуть" Ветвицька з сином завітали в гості до Камалії. Там грав народний ансамбль, і Наталія висловила свій захват українським фольклором.

"Я обожнюю український фольклор. І хоча кажуть про Сердючку не дуже, але я вважаю, що це найвищий пілотаж нашого фольклору", - зізналася Ветвицька.

А от її син заявив, що не бачить в українському фольклорі нічого хорошого. А коли його думку ніби підтримав і Захур, Сашко додав, що східна культура дуже багата, а "у нас її просто немає".

Стоп-кадри з відео "ТСН" та фото з Facebook Ветвицької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів