Кароль добудовує заміський будинок, щоб його продати?

20 серпня 2013, 13:20

Поки у пресі обговорюють можливий переїзд співачки Тіни Кароль до Москви, у її заміському маєтку тривають оздоблювальні роботи.

Як відомо, після смерті чоловіка Тіна нібито вирішила продати будинок, але спершу дещо в ньому доробити.

До того ж, зараз впали ціни на нерухомість і землю, тому співачці важко знайти покупця, повідомляють "Вести".

Три місяці тому Кароль начебто вирішила розпрощатися з нерухомістю у Зазим'ї Броварського району. І хоча потім казали, що зірка передумала, сусіди її не бачили у селі вже дуже давно.


Тіна все ж таки продає будинок, який будувала разом з чоловіком

Як розповів один з близьких знайомих співачки, продати триповерховий будинок виявилося непросто.

"Ті суми, які пропонують за будинок Тіни і прилеглу ділянку, в рази менше за його реальну вартість. Тому там поки йдуть оздоблювальні роботи, щоб будинок був повністю готовий до продажу, як тільки з'являться реальні покупці", - повідомив інформатор.

За даними видання, будинок Кароль вже майже придатний для життя. На вікнах другого і третього поверху вже висять штори, а робітники рознесли по клумбах землю і розрівняли її.

Щоправда, із зворотного боку будови ще ведуться роботи. Сусіди припускають, що там ще добудують басейн і невеличкий будиночок для охорони.

Зараз будівництвом керує тато Тіни – Григорій Ліберман.

"У будь-якому випадку, раніше кінця осені вони не закінчать", - сказав один з сусідів і додав, що вже не раз бачив, як до будинку Тіни приїжджали ріелтори.

Кароль вже давно не була у Зазим'ї - кажуть сусіди

Сама співачка з'являється у Зазим'ї вкрай рідко. Наприклад, продавець на АЗС, яка розташована неподалік від її будинку, сказав, що навіть не пам'ятає, коли бачив її востаннє.

За словами мешканців села, зараз невдалий час для продажу маєтку.

"П'ять років тому, коли Тіна і Женя купували тут землю, одна сотка коштувала 8 тисяч доларів, а зараз ціна впала вдвічі і то не завжди можна продати за 4 тисячі", - повідомили сусіди Кароль.

Тобто коли Тіна у 2008-му році купувала ділянку, вона обійшлася їй приблизно у 300 тисяч доларів, плюс триповерховий котедж, за оцінкою експертів, тягне на 200-300 тисяч, залежно від матеріалів. Разом - 500-600 тисяч доларів, але зараз за таку суму вже не продаси. Ріелтори кажуть, що, максимум, можна отримати 300 тисяч.

Тіна намагається продати будинок, бо він нагадує їй про покійного чоловіка?

Фото "Вести", "Viva!", "Plitkar", "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів