Медведчуку приписали помічницю, яка відсиділа 5 років?

21 серпня 2013, 11:50

Редакція "Відділу пропаганди" заявила, що так звана помічниця одіозного політика Віктора Медведчука, журналістка Оксана Шкода свого часу відсиділа чималий термін у в'язниці.

Крім того, що прес-служба Медведчука заперечила його співпрацю зі Шкодою, сама журналістка підтвердила власну судимість.

Раніше подейкували, що сиділа Оксана Шкода не за якесь дрібне шахрайство, а за розповсюдження наркотиків, при чому в особливо великих розмірах. Проте доказів не було.

І ось Дмитро Різниченко у своєму Live Journal розмістив документи, які доводять кримінальне минуле Шкоди.


За наявними паперами, журналістка відсиділа 5 років 6 місяців за статтею 229-1, частина друга.

Автор також додає, що Оксана Шкода - не просто якась пересічна журналістка. Вона є послідовною прибічницею "Русского мира", і постійно працює в усіх можливих анти-українських організаціях, від ПСПУ Вітренко та "Євразійського союзу" і до "Українського вибору" включно.

Оксана Шкода з кумом Путіна Віктором Медведчуком
Також Шкода палко захищає Вадима Тітушка
І з харківським губернатором Михайлом Добкіним Оксана теж знайома
Фото з регіоналівського мітингу
Шкода з Олесем Бузиною

Пізніше сама Оксана дала коментар "Дусі" з приводу матеріалу Різниченка та підтвердила свою судимість.

"...Я ніколи не приховувала той факт, що я судима. Так, дійсно, в 90-х роках я сиділа і підстава моєї відсидки - така ж підстава, як і справа проти Тітушка. Так, дійсно, стаття стосується перевезення наркотиків: це була групова справа, там було задіяно дуже багато людей; хто зміг, відмазалися і отримали умовні терміни, але кілька людей, включаючи мене, сіли", - заявила Шкода.

"Так, все це відбувалося в Харкові, в Московському районному суді і дійсно я була "при справах" - скажімо так, я була в курсі деяких кримінальних дій. Цим займався мій співмешканець, хлопець, якого посадили, і власне, всі знайомі, і тим більше я - всі пішли по цій справі", - повідомила вона.

Однак не це обурило журналістку, а те, що її назвали помічницею Медведчука.

"Власне, за те, що було, я вже відсиділа і не збираюся за це ні перед ким звітувати. Єдине, що мене обурило в цій публікації - справа не в документах, зрозуміло, що будь-хто може поїхати, посидіти в архівах, заплатити, я сама як журналіст це роблю; справа не в них - а в тому, що автор, Резніченко, не надав докази того, що я - помічниця Медведчука. Яким боком там у заголовку Медведчук? Мало з ким я фотографуюся - там є мої фотографії з Януковичем. Чому тоді я не помічниця Януковича? Може, Резніченко розкопає, що я десь в штаті числюсь у Медведчука?" – заявила Оксана.

І наостанок Шкода приголомшила:

"Загалом, я знаю, що ця публікація - реакція на вчорашнє моє поширення інформації про порнофотографію свободівця Ханенка".

Цікаво, що на публікацію також відреагувала прес-служба "Українського вибору" на чолі з Медведчуком.

У повідомленні, яке отримала "Українська правда", йдеться про те, що Шкода ніколи не була помічницею Віктора Медведчука, а їхнє спільне фото було зроблено під час інтерв'ю виданню "2000.net.ua".

"Поява цієї "качки" стала ще одним епізодом ретельно спланованої кампанії з дискредитації громадського Руху "Український вибір" і особисто Віктора Медведчука", - заявила прес-служба.

Фото з Live Journal Різниченка


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів