Син Ющенка про батька: Просто його не усі зрозуміли

Понеділок, 30 вересня 2013, 13:45

Син колишнього президента Віктора Ющенка Андрій здивувався, коли почув, що батько шукає йому другу половинку. За словами Андрія, раніше тато не допомагав йому у виборі дівчат, але до його думки варто прислухатися.

Крім того, Ющенко-молодший наголосив, що з екс-дружиною Лізою в нього гарні стосунки, однак відновляти романтичні взаємини ніхто не збирається.

А ще в інтерв’ю "Вестям" Андрій повідомив, що батько пише книгу про часи свого президентства.

Лише днями Віктор Ющенко розповідав про те, що дуже засмучений через розлучення своїх старших дітей. Екс-президент навіть сказав, що має два варіанти дівчат для свого сина.

"Це для мене стало сюрпризом взагалі , що він займається вибором нареченої", - зауважив сам Андрій.

 Андрій не знав, що батько шукає для нього наречену

"Раніше про дівчат, яких вибрав для мене батько, я не чув. І раніше він мене ще не зводив з дівчатами. Але до його думки я прислухаюся обов'язково, у нього гарний смак", - додав він.

На запитання про те, чи не хоче він повернутися до своєї колишньої дружини, Андрій зазначив:

"Ми більше не будемо з Лізою разом. А розійшлися, тому що просто не зійшлися характерами, а потім все якось почало накопичуватися... Розійшлися друзями, ось сьогодні їй вже кілька разів телефонував".

Повертати Лізу Андрій не збирається, але телефонує їй по кілька разів на день 

Також Андрій зазначив, що досить часто бачить свою доньку Варю. Хоча Віктор Андрійович нещодавно жалівся на те, що Ліза Єфросиніна не привозить до нього онуку.

"Часто спілкуюся з донькою - пару раз на тиждень і ще частіше дзвоню. Вона росте дуже серйозною, вже радить, чим мені і мамі зайнятися, куди потрібно йти. Віддали її на гімнастику і танці. А перешкод для зустрічі з дідусем з боку Лізи я не бачу, просто часу немає, всі завантажені. Підлаштувати графік так, щоб всі зібралися разом, вдається тільки на свята", - розповів син екс-президента.

 Андрій каже, що часто бачиться з донькою

Цікаво, що зі слів Андрія, його батько зараз працює не лише на будівництві, яке має закінчитися на раніше наступної осені, але й над книгою.

"Ось пару днів тому розмовляв з батьком, заскочив його за книгою. Так, він пише книгу. Не знаю, чи казати вам, може, це секрет. Це буде книга про часи його президентства, про відносини всередині. Про те, що він робив, але чого так і не побачили прості українці. Коли буде закінчена книга, сказати складно. Те, що я бачив, батько ще в процесі написання", - зауважив Андрій.

На запитання, чи не збирається він іти шляхом батька до політики, Андрій сказав:

"Я не зарікаюся, але й не рвуся у політику. Може, колись і піду туди. Але обов'язково з якою-небудь ідеєю. У політиці не розчарований, ось дивлюся на батька, його в деяких моментах просто не зрозуміли, не дали реалізувати. У кожного є бажання змінити наше життя на краще. Але одному складно, потрібна команда однодумців".

Андрій вважає, що його батька не зрозуміли та не дали йому реалізуватися 

А коли Андрія запитали про те, чи збирається Віктор Андрійович знову балотуватися на посаду президента, той відповів:

"Запитайте у нього. А взагалі у нас вдома не прийнято говорити про роботу, про політику". 

Фото "ТСН" та з сайту "Golos.ua", фото "Дусі", "ТаблоID"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів