Камалія на Євромайдані: У мене стислося серце від болю

4 грудня 2013, 10:36

Співачка Камалія покинула двох дочок та усі справи в Лондоні і у лижному костюмі вийшла на Майдан.

Спочатку зірка відвідала госпіталь МВС, а потім приїхала та привезла їжу на Майдан.

Після того співачка поділилася своїми враженнями і світлинами на сторінці у Facebook.

"Сьогодні у мене видався непростий день. Спочатку я відвідала госпіталь МВС і зустрілася з хлопцями, постраждалими у наслідку штурму на вулиці Банковій, це були хлопці від 18 років, які проходять строкову службу у військах МВС, які отримали важкі травми голови, безліч переломів, опіки дихальних шляхів і т.д., а також з працівниками правоохоронних органів, які постраждали в наслідок оборони пам'ятника Леніну", - розпочала розповідати Камалія.


За словами білявки, яка звикла до розкішного безтурботного життя, її "серце стислося від болю".

Камалія приїхала підтримати Євромайдан

"Я подумала, що це чиїсь сини, чоловіки і батьки! Потім, я поїхала на Майдан, підтримати людей, які теж залишили свої сім'ї і прийшли, приїхали з різних регіонів нашої України сюди, відстоювати своє право на вільне і щасливе життя. Багато хто з них, а також журналісти, які висвітлювали події, що відбуваються на Майдані і вулицях Києва, також постраждали у наслідку провокаційних дій деяких, зацікавлених у цьому політичних сил, для дестабілізації обстановки в боротьбі за владу! І вони також, чиїсь сини, дочки, батьки, матері, чоловіки, дружини тощо", - продовжила обурюватися Камалія.

Але світлини в неї вийшли занадто життєрадісними

"Сьогодні, я, на жаль не встигла відвідати їх у лікарні № 17. Шкода, що день такий короткий, довелося перенести на завтра. Зараз, зі сльозами на очах та емоціями, що мене переповнюють, я, Камалія, громадянка України, хочу звернутися до всіх без винятку громадян України! Я вас шалено всіх люблю, не залежно від соціального стану, місця роботи, віросповідання тощо", - наголосила співачка.

"Ми, Європейська держава, яка не припускає агресії і сили! Всі проблеми, які виникають, не повинні вирішуватися шляхом зіткнення народу! Ми можемо судити про це на прикладах інших країн, як Чеченська республіка, Афганістан, Єгипет, Сирія, Пакистан, Індія тощо", - вразила знаннями білявка.

Та й зайвий раз попіаритися не гріх

Тому, на думку Камалії, перш за все варто об’єднуватися та "спрямовувати енергію у мирне русло".

"Я хочу підкреслити, що Я не підтримую жодну політичну силу! Я – аполітична! Але я за НАРОД! Зараз наш політикум зіштовхує наших дітей, що стоять на майданах. Я теж недавно стало мамою, і розумію, як батькам дивитися, як маніпулюють їхніми дітьми!" – заявила дружина мільярдера.

І наостанок своєї промови Камалія закликала возз'єднатися та вести усі переговори мирним шляхом.

"У мене серце стиснуло від болю", - заявила Камалія

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів