Наречена Кличка-молодшого виступить на Євромайдані

5 грудня 2013, 10:48

Наречена боксера Володимира Кличка, голлівудська актриса Хейден Пенетьєрі виявила бажання підтримати Євромайдан. Вже 6-го грудня білявка має виступити у Києві перед тисячами людей на головній площі столиці.

Про це Кличко-молодший розповів "ТСН".

"Хейден буде в п'ятницю тут. Вона власну ініціативу виявила. Сказала, що підтримує цей демократичний мирний рух. Приїде в Україну і продемонструє", - повідомив Володимир.

Хейден підтримала Україну

Спортсмен також пообіцяв, що його наречена вийде на сцену Євромайдана і висловить свою думку.


"Я певен, що вона скаже пару слів українською. І хто знає, може, навіть заспіває – вона чудова співачка, до речі", - зауважив він.

Хейден візьме приклад з дружини Віталія Кличка та заспіває для українців?

Сам Володимир виступав на Майдані ще тиждень тому.

"А потім я був у Нью-Йорку, де в мене була зустріч з мером міста, і ми обговорювали ситуацію в Україні. На Україну дивиться весь світ. Це не лише площа у Києві, у Львові… Уся Україна встала і висловлює свою думку. Ця думка важлива, важливо її почути владі, тому що люди не мають боятися влади, має бути навпаки, як у нормальних демократичних державах. Тому що люди приймають рішення, у якому напрямі рухатиметься їхнє життя", - поділився Кличко.

Кличко заявив, що влада має боятися народ, а не навпаки

Також боксер зустрічався з міністром закордонних справ Німеччини та представниками інших країн.

"Вони дуже стурбовані ситуацією та переживають, щоб не сталася війна або кровопролиття, яке вже було. Це проти прав людини. Права людини, на жаль, в Україні не користуються успіхом. Я цим так само розчарований. Але Європа досі відкрита", - наголосив Кличко-молодший.

На запитання про те, чи надовго він затримається в Україні, Володимир відповів:

"Я українець. Із українським громадянством, яке ніколи в житті на щось інше не проміняю. Я живу в Україні. Як спортсмену мені доводиться бути у відрядженнях. І не кожен мій візит додому висвітлюється у мас-медіа. Я не обов'язково мушу залазити у телевізор і оголошувати, що я тут".

Кличко-молодший наголосив, що він українець і завжди ним буде

До слова, Володимир виходить на Майдан разом зі старшим братом Віталієм та його дружиною Наталею, яка навіть заспівала українською.

Фото з Facebook Кличка та з Twitter Пенетьєрі, з фан-сайту братів Кличків

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів