Січкар: Зараз треба мати тверезу голову і стримувати емоції

21 лютого 2014, 13:41

Бізнес-вумен Маргарита Січкар перервала пошуки потенційного чоловіка та поділилася враженнями від останніх подій у країні.

Рита не просто написала думки у Facebook, вона наочно продемонструвала свій жаль і сум у чорно-білій фотосесії, якою проілюструвала власні пости про траур.

"Україна зараз.... Коли ви бачите, що торгівля ведеться не за згодою, а з примусу, коли для того, щоб виробляти, ви повинні отримувати дозвіл від тих, хто нічого не виробляє, коли гроші спливають до ділків не за товари, а за переваги, коли ви бачите що люди стають багатшими за хабарі або за протекцією, а не за роботу, і закони захищають не вас від них, а їх від вас, коли корупція приносить дохід, а чесність стає самопожертвою. Знайте, що це суспільство приречене :(((( (що ми з вами вже і спостерігаємо", - написала Січкар 19-го лютого.

Січкар навіть встигла зробити "траурну" фотосесію

"Але я і, думаю, всі, хто любить Україну, мріють про таку країну... Це найблагородніша країна, країна найбільших досягнень, найбільшого процвітання і найбільшої свободи! І ця країна виникла на праві людини домагатися щастя, власного щастя! Навіть ціною власного життя! Слава Україні!" - додала рестораторка.


Рита сумує і переживає разом з усією країною

І вже після подій 20-го лютого Маргарита поділилася спостереженнями та закликала не втрачати тверезість.

"Вранці в'їжджаючи в місто по трасі Київ-Ірпінь, спостерігала таку картину: машина вантажна, та що ще ввечері просто стояла на узбіччі - розбита і згоріла. Далі: пост ДАІ розгромлений і машина, що стояла на в'їзді, теж розбита. Запитання: хто це зробив? Тітушкі, самі даішники або сп'янілі перемогою молодці?! Є варіанти? Навіщо трощити? Тим більше там нікого не було!" - обурилася побаченим Рита.

"Як відрізнити де хто?! Зараз, як ніколи, треба мати тверезу голову. Стримувати емоції, хоча після вчорашніх подій це складно, але все-таки, треба старатися. Бо скільки б ми не бачили у житті зла, не можна втрачати доброзичливість до людей", - зазначила вона.

Маргарита закликала стримувати емоції та зберігати доброзичливість до людей

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів