Міністр Булатов: Я не маю скелетів у шафі

17 березня 2014, 11:57

Новоспечений міністр молоді і спорту та лідер Автомайдану Дмитро Булатов розповів про те, яким чином була розглянута його кандидатура на посаду. За словами міністра, ні в кого не виникло сумнівів щодо його призначення, і Святослав Вакарчук теж схвалив це рішення.

Булатов дав перше інтерв’ю Катерині Осадчій для програми "Світське життя", у якому побоявся говорити про родину, зате розповів про роботу.

За словами Булатова, спочатку йому пропонували очолити ДАІ, а потім стати заступником міністра внутрішніх справ.

"У відповідь я запропонував використати мене як ресурс максимально ефективно. Щоб прийняти цю пропозицію, я взяв паузу, зібрав Автомайдан, спитав у хлопців, обговорив це питання з лідерами багатьох громадських об'єднань. Тому що мав сумніви, чи варто це робити. Чи виправдаю я сподівання суспільства і так далі. Я не отримав жодної негативної відповіді", - розповів Дмитро.


Булатов пропонував використати себе максимально ефективно

На запитання про зарплатню, Булатов сказав:

"Усе буде залежати від завантаження на місяць і того плану, що ми маємо, але це вийде десь 12-14 тисяч гривень".

Міністра також запитали, скільки він заробляв до призначення на посаду і чи були ці гроші більші за теперішні.

"Після того, що зі мною сталося, я став радіти простим речам. Я маю достатньо активів, щоб моя родина жила нормально, я не збираюся залишати темні плями на своїй біографії і готовий відповісти на будь-які запитання. Щоб люди бачили: я не маю скелетів у шафі. І приховувати мені немає чого", - запевнив Булатов.

"Я не маю скелетів у шафі", - запевняє Булатов

Вперше про посаду міністра Дмитру сказали на Раді Майдану.

"Мені сказали це на раді Майдану. Як рішення багатьох. Тобто, я не готовий сказати вам, хто саме приймав це рішення", - зауважив він.

До того ж, за словами Булатова, його кандидатуру підтримали усі.

"Мене підтримали усі політичні сили і народні депутати, які були присутні на Раді Майдану і яких я потім зустрів у Верховній Раді. Не було людини, яка б сказала, що моя кандидатура спірна і тому "давайте обговоримо", - заявив лідер Автомайдану.

Ніхто з депутатів не був проти кандидатури Булатова

"Слава Вакарчук говорив про те, що він мене бачив як активіста, але не знає нічого про моє минуле. Я йому розповів усе про мою діяльність, після чого він сказав, що більше питань він до мене не має, і моя кандидатура його влаштовує. У нас був діалог", - додав Булатов.

Ведуча також запитала міністра, чи пішов би він у політику, якби не інцидент з його викраденням.

"Мені складно про це говорити. Я прилетів не долікувавшись і досі приймаю багато ліків, щоб почуватися нормально. Наприклад, увечері, коли дивлюся телевізор, я не можу прочитати надписи, тому що вони розпливаються. Мені складно відповісти на це запитання, тому що для мене це було достатньо не очікувано. Я прилетів до України, з літака поїхав у офіс Автомайдану, наступного дня, не доїхавши додому, я прийшов на засідання громадської ради Майдану", - розповів Булатов.

Булатов зауважив, що прилетів до Києва, не долікувавшись

А от про свою дружину та її роботу міністр говорити відмовився.

"У зв'язку з тим, що досі погрожують моїй родині, про своє приватне життя я розповім пізніше. Те, що зі мною сталося… Є інформація, що слід веде до Росії. Тому давайте питання про родину відкладемо", - зазначив Булатов.

Фото з Facebook Булатова та з сайту "Світське життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів