Міністр-актор Нищук: Володію тілом, голосом і душею

17 березня 2014, 16:39

Новопризначений міністр культури Євген Нищук, як відомо, є театральним актором. Його першим кроком до політики була участь у Помаранчевій революції.

Після активної участі у Майдані актор перетворився на міністра. І хоча дехто сумнівається у його відповідності посаді, сам Нищук упевнений, що впорається зі своїми обов’язками.

В інтерв’ю Катерині Осадчій у програмі "Світське життя" міністр культури розповів, чим заслужив своє призначення.

Нищук запевняє, що стояв на Майдна не за те, щоб стати міністром.


"Я не був у передвиборчій кампанії на Майдані і я не стояв за жодного політика. Безумовно, я не готувався в міністри і не стояв на Майдані за це. Мабуть, я став швидше би героєм нації, якби в той самий момент, коли було оголошення міністрів, сказав "я не за це стояв і залишаюся тут на Майдані", - зазначив Нищук.

Нищук запевнив, що коли стояв на Майдані, не думав про посаду міністра

На зауваження ведучої про те, що на керівні посади мали прийти менеджери, а не творчі люди, новоспечений міністр сказав:

"Я вмію чути та дослухатися, у мене є воля. І до того ж, в екстремальних ситуаціях я, як кажуть люди, проявляю в собі те, чого не видно на перший погляд".

Тоді Осадча порівняла Нищука з Богданом Ступкою, який теж був міністром і розчарував людей.

"По-перше, мені ще треба дорости до Богдана Сильвестровича. Кажуть, що ми – камікадзе, на три місяці. І мені треба пройти достойно ці три місяці, чи скільки це буде потрібно. Зараз я створюю нову команду, яка переформатує міністерство культури, яке працювало таким собі івент-агентством з обслуговування заходів прем'єра чи президента", - заявив міністр-актор.

Нищук збирається переформатувати Мінкульт

Також ведуча зауважила, що музикант і активіст Майдану Сашко Положинський був незадоволений призначенням Нищука на посаду міністра культури.

"Я дуже поважаю Сашка Положинського. Я людина, яка вміє працювати з людьми, які конструктивно критикують. От Славко Вакарчук, який мені зателефонував і сказав: я не підтримую твою кандидатуру. Коли я з ним поспілкувався, він сказав: "Слухай! Давай тоді краще ти, ніж хтось". Це вже сталося. Навіщо говорити про те, мав я відмовитись чи ні? Вже є як є", - зауважив Нищук.

Після спілкування з Нищуком Вакарчук погодився на його кандидатуру

Подейкують, що свого часу Нищук отримав звання Заслуженого, бо був "голосом" Помаранчеовї революції. І ось, за припущенням Осадчої, після Майдану йому світить вже звання Народного.

"Скажу, що бути голосом – це також велика акторська робота. Не буду говорити хто, але багато колег, коли треба було віршик прочитати, бачили Майдан, і зникав голос. Тому це також є професійною приналежністю, якщо так вже брати. Це від людей залежить..." - наголосив актор.

"Бути "голосом" Майдану - це теж акторська робота", вважає Нищук

Зараз Нищук грає у хореографічній виставі, де багато танцює. Як відомо, екс-міністр Михайло Кулиняк міг грати на скрипці між ногами. На запитання про те, чим він здивує загал, Нищук сказав:

"Штучок" в мене немає. Володію тілом, голосом, душею".

Фото з Facebook Нищука та з сайту "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів