Полякова про Майдан: Я бачила, як людей забивали на смерть

25 березня 2014, 11:23

Співачка Ольга Полякова була свідком страшних подій на вулиці Грушевського і Майдані, адже живе там недалеко. Просто з вікон своєї квартири артистка бачила, як людей забивали на смерть.

Зараз Оля обурена тим, як російські колеги реагують на українські події і не боїться, що їй заборонять виступати у сусідній державі.

Про це Полякова розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Весь період активних дій на Майдані Ольга висловлювала свої думки з приводу цього у мікроблозі. Крім того, співачка неодноразово відвідувала мітинг.


"Я часто там бувала, зараз я багато спілкуюся з людьми з Росії, які якусь нісенітницю несуть, що було на Майдані, які люди там були. Я була там багато разів, там були нормальні люди. Студенти, бізнесмени, багато моїх друзів, купували продукти. Люди стояли за свою свободу, вони хотіли змінити режим", - зауважила Полякова.

Полякова особисто переконалася в тому, що на Майдані стояли нормальні люди

І хоча співачка не бачила, як людей вбивали снайпери, вона стала свідком того, як мітингувальників жорстоко били.

"Я бачила, коли був розгін, коли в людей не стріляли, а забивали їх на смерть. Тому що якщо вони падали, одразу 8-10 осіб просто навалювалися і забивали їх кийками. Коли вони йшли, уся земля була у крові. Це було жахливо", - згадала співачка.

Полякова стала свідком жахливих подій у центрі столиці

Також Полякова обурена через обмежену думку більшості російських колег.

"Це страшно, коли російські зірки мають думку, нав'язану російськими телеканалами. Люди, вже 21 століття! Зайдіть до Інтернету, побачте різні думки, складіть свої думки з різних сайтів. Але багато хто з російських колег продовжують писати, що ми тут усі фашисти, маразм якийсь", - заявила білявка.

На зауваження ведучої про те, що тепер Поляковій можуть закрити двері до російського ринку, співачка сказала:

"Ну що ж робити! Так і буду далі знущатися тільки з наших слухачів!".

Оля готова знущатися лише з українського слухача

Цікаво, що Полякова нещодавно зустріла Арсенія Яценюка в аеропорту, коли той летів звичайним рейсом.

"Так і повинно бути. В усіх європейських країнах чиновники отримують зарплатню. І повинні звітувати за свої прибутки. Якщо знайдуть годинник за 15 тисяч євро, він має звільнитися. А наші за 15 тисяч і булавку не одягнуть", - прокоментувала Полякова.

Полякова була вражена скромністю Яценюка

Вона, до речі, навіть опинилася у черзі поряд з Яценюком.

"Це було дуже смішно. Переді мною летів мій адміністратор, займаючи чергу, щоб ми пройшли швидше за інших. Я підходжу та протискаюсь. Повертаюся, а тут Яценюк. Я розумію, що він прем'єр-міністр і треба пропустити, бо він має державні справи. Але він виявився джентльменом пропустив мене. Я кажу: "То в нас демократія справжня?" Він потупив очки. Звичайно, це було трохи показово. Але я вважаю, що нехай і показово. Це ж краще, ніж золоті унітази, правда?" - розповіла Ольга.

Фото "Bestin.ua" та з Instagram Полякової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів