Лоліта перепросила Вакарчука за безпідставні звинувачення

28 березня 2014, 12:36

Співачці Лоліті довелося вибачатися перед лідером гурту "Океан Ельзи" Святославом Вакарчуком.

Два дні тому артистка звинуватила колегу в антиросійській пропаганді, але коли з’ясувала, що це брехня – принесла йому свої вибачення.

Звернення до Вакарчука Мілявська опублікувала на сайті "Трибуна общественной палаты.рф".

26-го березня на "Трибуне ОП" була опублікована стаття про ситуацію, яка складається в російському шоу-бізнесі в результаті гострого конфлікту з Україною. Серед інших експертів свою думку висловлювала Лоліта Мілявська.


Зокрема Лоліта розкритикувала Вакарчука за антиросійські висловлювання.

"Я шалено поважаю Вакарчука тому, що вважаю його геніальним поетом і шалено талановитим музикантом. Але є одне "але". Він багато років до цього йшов. І поки ситуація не була такою агресивно-яскравою, це сходило з рук… Вакарчук - це людина, завдяки якій молодь розуміє українську мову. Але некрасиво, говорю відкрито, обсирати Росію, заробляючи на ній", - йшлося у першій заяві Лоліти.

"Мені здається, тоді відмовся від концертів і скажи, що ваші москальські гроші мені на фіг не потрібні. Таку позицію я здатна розділяти і розуміти, що у людини є своя думка. Це якраз той самий випадок, коли геній і моральне лиходійство сумісні", - заявила співачка.

Лоліта звинуватила Славка в антиросійських висловленнях

Утім, після того, як Лоліта пошукала в Інтернеті підтвердження власних слів і не знайшла, їй довелося вибачатися.

"У мене сьогодні відбулася розмова зі Святославом Вакарчуком, який набрав мене і дуже тактовно поставив запитання: "Ви особисто самі бачили або читали, або чули, що я паплюжив Росію?" Я сказала, щось розпливчасте, що більше означало "ні". Я зловила себе на думці, що, дійсно, особисто я не чула нічого подібного і піддалася загальній нервозності та істерії. І ще раз зіграла на руку в тому числі і депутату Мілонову", - зазначила співачка.

"Після розмови досить коректної та інтелігентної з шановним мною… генієм сучасності в галузі поезії та музики Святославом Вакарчуком, я залізла в Інтернет і набрала: "Вакарчук про Росію". З усіх відеоматеріалів, що я переглянула, не було нічого, що пов'язано із закликами до роз'єднання, до загострень відносин. Він легко переходив з української на російську, з російської на українську. Підкреслював, що у нього величезна кількість близьких друзів, які знаходяться на території Росії. І одна фраза мене глобально потрясла, і я думаю, що під цією фразою могли б підписатися всі! Цитую дослівно: "Будь-який радикалізм згубний", - заявила Лоліта.

Лоліта поспішила вибачитися, коли з'ясувала свою помилку

Виконавиця також заявила, що артистів використовують у політичній пропаганді.

"Тому цілком щиро я - Лоліта Мілявська - в тверезому розумі, в нормальній пам'яті прошу вибачень у видатної людини за некоректні висловлювання, за засудження, які я собі дозволила, не спромігшись переконатися в правоті того, що роздули деякі засоби масової інформації на адресу Святослава Вакарчука. Сподіваюся, що наші відносини і надалі будуть світлими", - написала Лоліта.

"Також, на підставі мого прикладу, хочу просити всіх, хто любить групу, знає групу, хто любить інших артистів, знає їхню творчість, журналістів і політиків перш, ніж ви не переконаєтеся і у вас перед обличчям не буде доскональної прямої мови, не звинувачуйте. Ми і так вже всі втомилися від того, що відбувається. Ми ніколи так близько політику до серця не приймали, як зараз. Ніколи так не хворіли серця за те, що відбувається у світі", - резюмувала Лоліта.

Фото з Facebook "Океану Ельзи", "Viva!", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів