Бенюк про побиття голови НТКУ: Нам треба робити рішучі кроки

31 березня 2014, 10:51

Актор і депутат від партії "Свобода" Богда Бенюк прокоментував свої дії стосовно керівника Першого національного каналу Олександра Пантелеймонова 18-го березня.

Бенюк не вважає, що побиття президента НТКУ було ганебним вчинком. Навпаки – актор упевнений, що усі мають робити такі рішучі кроки, аби захищати вітчизну.

Про це йшлося у недільному ефірі програми "Світське життя".

Богдан Бенюк не одразу погодився поспілкуватися з Катериною Осадчею. На її зауваження про те, що він душив людину, і це видно на відео, актор відказав:


"Неправда. В усякому випадку, можу вам сказати, що побиття – воно відрізняється. Якщо б ви бачили, як знущалися з майданівців: їх роздягали, били. Їх били зовсім інакше".

Як відомо, 18-го березня Бенюк разом з однопартійцями увірвалися до офісу голови НТКУ та "вибили" з нього заяву про відставку. Як видно з відео, актор брав безпосередню участь у побитті Пантелеймонова.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

На зауваження ведучої про те, що той вчинок був ганебним, Бенюк сказав:

"Катю, це ви зі свого зросту вважаєте, що цей вчинок був ганебний. Я вважаю, що якби цей вчинок був зроблений в мирний час, звичайно, ми б діяли за законодавчим полем. А позаяк це відбувалося 18 числа, в цей день Росія радісно святкувала приєднання української території до своєї… Вони святкували урочистим концертом, і Перший національний український канал це радісно транслював".

Тоді Осадча зазначила, що своїм вчинком "Свобода" зіграла на руку Кремлю.

"Я думаю, що й війна почалася через мене. Мушу вам зізнатися, що Росія давно вже мала великий план на Бенюка і стежила, бо хотіла дізнатися, чи дійсно через Бенюка можна почати конфлікт між Росією і Україною", - спробував зіронізувати Бенюк у відповідь.

Бенюк упевнений, що вчинок "свободівців" не був ганебним

На зауваження про те, що російське телебачення показувало сюжет про трійку молодців, які мутузили голову НТКУ, актор сказав:

"Російське телебачення навіть показало застріленого свободівця в Донецьку і сказало, що це загинув росіянин. Мушу вам сказати, що моя "Свобода" втратила в цій революції, яка ще триває, 18 вбитих. І це вам відповідь на ваше запитання, як треба захищати права українців в Україні".

"Мушу сказати, що кожен нормальний українець повинен пишатися захистом своєї вітчизни. Тому нам треба робити рішучі кроки, адже поруч із нами живе сусід, який робить ці кроки, Катю. І не буде нікого, а буде велика країна, яка зі Сходу на нас накочується", - додав Бенюк.

Схоже, Бенюк таки упевнений в тому, що побиття Пантелеймонова було захистом вітчизни

Крім того, актор заявив, що не збирається складати депутатські повноваження.

"І не складу. І якщо ми дійсно порушили закони і ці порушення колосальні, то ми будемо нести відповідальність. Але це має зробити тільки прокуратура і розслідування провести як з нашої сторони, так і з боку того в лапках "потерпілого" чоловіка, який зараз як біла овечка. Всі решта погані, а він просто постраждалий янгол-охоронець українського народу", - наголосив депутат.

Утім, відомо, що через депутатську недоторканність, на Бенюка і його одно партійців не можуть завести справу.

"Я думаю, для того, щоб це питання піднімати, спочатку треба, аби були підстави позбавити цієї недоторканості. Якщо такі підстави будуть, то, повірте, це буде зроблено", - заявив Бенюк.

Бенюк не збирається складати депутатські повноваження

Фото "Української правди", "Свободи", відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів