Ярош вірить, що може стати президентом: Дива трапляються

14 квітня 2014, 11:33

Лідер "Правого сектору" та кандидат у президенти Дмитро Ярош вірить у те, що дивом може перемогти у виборах і стати гарантом.

Крім того, він вважає, що цілі Майдану не досягнуті, бо люстрації влади не відбулося.

Про те, чому ходить з двома охоронцями та де взяв гроші на кандидатство у президенти Ярош розповів Катерині Осадчій на відкритті Книжкового арсеналу, повідомляє "Світське життя".

Як відомо, Ярош нічого не задекларував за минулий рік, однак вніс реєстраційний збір у розмірі 2,5 мільйна гривень.


"В мене є друзі, які допомагали мені виживати. Було десь 5-6 тисяч гривень допомоги від друзів для того, щоб я займався тим, чим займаюся. Але це нелегальний дохід, тому я його не декларував", - прокоментував своє фінансування лідер "Правого сектору" і додав, що 2,5 мільйона позичив у своєї партії.

"Декілька підприємців перевели кошти на рахунки партії, відповідно, партія мені дала позику і я заплатив за кандидатство", - сказав він.

Ярош позичив гроші у "Правого сектору", щоб сплатити своє кандидатство у президенти

На зауваження ведучої про те, що він всюди ходить з двома охоронцями, Ярош зауважив:

"Зараз іде війна з Росією, я, відповідно, оголошений у розшук Російської федерацією, проти мене порушена кримінальна справа".

Яроша охороняють від російських спецслужб

Що ж до своєї кандидатури на пост президента, Ярош упевнений, що має шанс ним стати, попри низьку підтримку серед населення та статус одіозної фігури.

"Я розумію, що дива трапляються! Тому шанс є завжди, і поганий той політик, який не вірить у чудо", - підкреслив лідер "Правого сектору".

Ярош не виключає, що його дружина-домогосподарка може стати першою леді

На запитання, які саме дива мають статися, аби він переміг у виборах, Ярош відповів:

"Ми всі знаємо, що таке сучасна соціологія. Я пам'ятаю цифри, які малювали "Свободі": 2 відсотки. Та вони взяли набагато більше. Так само може статися і в цій ситуації, хоча ми чудово усвідомлюємо, що для нас кандидатська кампанія - це засіб боротьби. Продовження революції, бо, врешті, цілі, які ставив Майдан - не досягнуті. Перезавантаження влади не відбулося. Змінились тільки обличчя при владі і все".

Також ведуча не оминула тему родини Яроша.

Лідер "Правого сектору" з дітьми

"Дружина - домогосподарка, сьогодні, до речі, приїхала в Київ, чекає на мене. А так живе в Дніпродзержинську з дітьми. Старшій доньці 20 років, вона заміжня, мешкає на Франківщині, середня закінчує 11 клас, сину 5 років", - розповів лідер "Правого сектору".

На запитання про те, як до дочки у школі ставляться після того, що робив її батько на Майдан, Ярош сказав:

"Нормально. Вона провчилася там всі 11 років, до неї нормальне ставлення. Дружина спілкувалась з директором, він підтримує "Правий сектор" і нашу діяльність, тому все ок".

Фото з Facebook Яроша, з сайту "Світське життя", "Кореспондент", "Волинські новини"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів