Кабаєва підтримує Путіна і анексію Криму

21 травня 2014, 19:21

Російська гімнастка та депутат Держдуми Аліна Кабаєва заявила, що поважає Володимира Путіна й боїться відлякати своє жіноче щастя.

Спортсменка, яку останні роки записують в коханки російського президента, продовжує запевняти, що це не правда. Більше того, каже, що такі чутки їй неприємні.

Про це Аліна розповіла в інтерв'ю "Собеседнику".

"Ці чутки створюються насамперед для підняття рейтингу газет і журналів. Напевно, нічого іншого ці ЗМІ, щоб їх читали, вигадати не могли. Мені, чесно кажучи, це неприємно, як будь-якій жінці. Хоча я і розумію, що це складова мого сьогоднішнього публічного статусу. Іноді можна посміятися над тим, що викладають в Інтернеті - над усіма цими карикатурами, відеороликами, - але не більше", - заявила Кабаєва.


Водночас Аліна не приховує, що жіночка вона не самотня.

"Слава Богу, в моєму житті є кохання. Це велике щастя", - зізналася вона.

Кабаєва зізналася, що закохана, але не сказала у кого

"У всіх мають бути свої маленькі секрети, у мене вони теж є. Я щаслива в тому, що мене оточує кохання. Але занадто радіти теж не можна, щоб не злякати своє щастя", - додала спортсменка.

Кабаєва продовжує наполягати, що дітей в неї немає. Хоча у ЗМІ вже давно ширяться чутки, що депутатка встигла народити від Путіна сина й доньку.

"Як будь-яка жінка, я дуже хочу мати дітей. І мрію про це і сподіваюся, що так воно і буде. Але поки у мене дітей немає", - резюмувала вона.

Що ж до Путіна, то Аліна залюбки хвалить його як політика й не приховує свою підтримку його дій:

"Комусь президент подобається, комусь ні - це нормально. Але незаперечний факт, що Путіна сьогодні підтримує абсолютна більшість населення Росії. Люди бачать, які хороші зміни відбуваються в країні, як міцніє її голос на міжнародній арені. У нас спорт дуже сильно піднявся, Олімпіада пройшла шикарно".

Кабаєва, звісно ж, підтримує Путіна

Не дивно, що Кабаєва підтримує і анексію Криму. Як відомо, у мережі багато жартували з цього приводу, мовляв, Аліна попросила Путіна крем на восьме березня, а той не розчув.

"Десять років тому в разі, аналогічній ситуації з Кримом, навряд чи ми змогли б щось зробити. А зараз мені не соромно за свою країну", - зауважила депутатка.

Фото з сайту Demotivatorium

"Я поважаю президента. Як і більшість росіян, я голосувала за нього, за його курс. Час показує, що ми зробили правильний вибір", - додала Аліна.

Нагадаємо, коли у 2008-му році один з московських журналістів написав про таємне заручення Путіна з гімнасткою. Видання, яке опублікувало новину, швиденько прикрили.

Фото "Экспресс-газеты", з сайту zvezdanutye.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів