Мозгова вступилася за українських конкурсантів "Нової хвилі"

21 липня 2014, 10:57

Продюсер Альона Мозгова обурена, що українських учасників "Нової хвилі-2014" Віку Петрик та В’ячеслава Рибікова засудили за те, що вони вдягли на себе спортивну форму з російським прапором.

Спочатку Мозгова у своєму Facebook заявила, що Петрик вдягла костюм лише після того, як здерла російський триколор з нього.

Цей пост Мозгова вже видалила зі сторінки

Однак пізніше продюсерка видалили свої слова, бо побачила фото Петрик у костюмі з цілим і неушкодженим прапором на плечі.

"Видалю попередній пост, тому що дійсно є фото Віки з тим триклятим прапором. Але це не змінює моєї позиції. Вона талановита дівчина, яка довела це, посівши друге місце на "Дитячому Євробаченні". Щодо костюма, то знаю, що принаймні вона намагалась з цим боротись, але умови конкурсу такі, що вона повинна його вдягнути, які решта учасників", - написала пізніше Мозгова.


Щось не дуже помітно, що Віка намагался здерти прапор Росії з плеча

"Щодо пісні, то це знаю точно, що вона ні на які компроміси не пішла, і настояла на Мальвах. І шановні, давайте зважати на те, що вона ще дитина, і як на її вік, ця дитина виявилась дуже принципова. І на останок, буду бачити матюки, образи в бік цих дітей, буду видаляти з друзів та банити. В мене у самої дві доньки, і я не можу читати те, що пишуть дорослі тьоті та дяді на адресу цих дуже ТАЛАНОВИТИХ діток. У мене все", - заявила Альона.

"Дитина" Вікторія Петрик вже не один рік у шоу-бізнесі, тому навряд чи така наївна, як дехто хоче думати

До речі, інший учасник конкурсу від України – В’ячеслав Рибіков – теж прокоментував свій вчинок у Facebook.

"У ЗМІ викликало великий резонанс те, що учасники Міжнародного пісенного конкурсу "Нова хвиля" на одному із заходів були одягнені у форму з російськими прапорами. Я назвав агресором користувача соціальної мережі, який побачив у носінні форми політичний підтекст. Зараз я розумію, що цей факт вимагає пояснення", - почав молодий співак.

Тобто той факт, що на усіх учасників міжнародного конкурсу в Юрмалі з якогось дива начепили російських триколор не викликав у 23-річного Славіка жодних проблем

"Хочу сказати, що ця форма ні в якому разі не є виразом чиєїсь громадянської позиції, вона була обов'язкова для учасників з усіх країн, і жоден з них не відмовився її надіти. У тому числі і я, бо вважаю, що участь України в цьому конкурсі - шанс показати всім іншим країнам, що в Україні є талановиті виконавці, що в нашій країні є можливості для їх розвитку. Якщо згадати, Україна завжди була знаменита двома речами: любов'ю до свободи і піснями. Цей конкурс - ще одна можливість довести, що так завжди і буде", - написав Рибіков.

Нагадаємо, днями у мережі з'явилися світлини з жеребкування, яке відбулося у рамках конкурсу "Нова хвиля" в Юрмалі. Того дня усі конкурсанти були одягнені у спортивну форму, брендовану російським прапором. Українські учасники теж не погребували костюмами, чим викликали хвилю обурення на батьківщині.

Фото зі сторінки "Нової хвилі" у ВКонтакте, скрін-шот з Facebook Мозгової та фото з Instagram Петрик

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів